reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

U mnie narazie 5 kg na plusie.Teraz zrobiło się ciepło więc na spacerki będzie trzeba z synkiem wychodzić,więc może tak dużo nie podskoczy ...:-)
 
reklama
hej!

u mnie nadal +8 ;-) od ostatniej wizyty schudlam nawet o 40 dkg... niestety wydaje mi sie ze to bledy pomiarowe... ostatnio bylam wazona przez polozna na innej wadze (starej) a wczoraj u gina na elektronicznej...
nie spodziewalam sie spadku wagi bo po ciuchach widze ze "uroslam" a tu spadek wagi... nastepnym razem tez bedzie polozna i pewnie mnie zwazy a ja wtedy u gina poprosze o ponowne zwazenie i bedzie wszystko jasne ;-)
 
Ja po 2 tygodniach na L4 gdzie mam leże i odpoczywać przytyłam 2 kg :szok: Ale patrząc na Was mieszcze się w normie, co bardzo mnie ucieszyło :-) W sumie mam + 5 w 21 tc
 
Ja ostatnio jak bylam u gina to mialam 2 na plusie,a bylo to miesiac temu,teraz ide w czwartek to pewnie bedzie wiecej tych kg.....nie chcialabym utyc jak w poprzedniej ciazy 20 kg....ale nie wiem czy mi sie uda,bo jak niby to zrobic? Nie objadam sie za bardzo(tak mysle),moze troche za malo ruchu,ale ja nawet na dluzszy spacer nie moge wyjsc bo krzyz mnie zaraz lupie i nie idzie isc bo taki bol,ze az mi prawie nogi odejmuje....
 
a ja narazie przytylam 4 kg,brzuszek juz widac taka mala kuleczka. sadze ze nie jest zle zreszta gin tez mowl ze nie ma sie co martwic bo wszytsko jest ok.
 
ja do najmniejszych nie należę, przed ciążą przy wzroście 172 ważyłam 80 kg, 9 schudłam ( wymioty)a teraz przytyłam 2,5 kilo od końca wymiotów, więc w sumie i tak jestem na minusie:)
 
Ja miałam niedowagę przed ciążą ważyłam 45kg teraz ważę 55 kg (czyli tyle co powinnam normalnie) ale nadal wchodzę w spodnie rozmiar 34,tylko,ze sie nie dopinam:wściekła/y: bo już piłeczka spora:-D
 
reklama
Wychodzi na to ,ze idę razem z tabelką od Kasi na 5 miesiąc powinnam 55 kg ważyć a skończyć w 9 na 60 kg .Podałam max
 
Do góry