reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

no ja dziewczyny mam 8kg na + na szczęście teraz waże 58 kg więc nie jest tak żle no ale to wszystko przez to ze zaraz jak sie dowiedziałam ze jestem w ciąży rzuciłam palenie i to miało taki skutek:-)
 
reklama
Ja też ok. 7kg - a jem raczej nie za wiele.
Pocieszam się, że duża część z tego przyrostu to piersi, w życiu nie miałam takich wielkich :-). No i brzuszek :tak:.
 
no ja nie mam w sumie żadnych kilogramów na +.. na początku ciąży schudłam (nie przez wymioty, bo nie miałam) około 3-4 kg, a teraz nawet nie mam tyle co przed ciążą :eek: następnym razem muszę się lekarza spytać czy to tak może być, bo to aż podejrzane jest :eek:

Ja mam podobnie ... najpierw minus prawie 4 kg a teraz na + ze 4 doszły (po świętach pewnie już więcej będzie ;-)) No ale w generalnym rozliczeniu wychodzi na to że jestem teraz na zero z kilogramami a tu już prawie 6 miesiąc :crazy: Czy to jest normalne? :crazy: Ale na ostatnim usg wyszło że dzidziuś prawidłowo się rozwija i jego waga też jest ok .. więc może po prostu u mnie tak musi być :sorry:
 
reklama
Ja właśnie skończyłam 20 tydzień i 5 kg na plus.
Najbardziej martwią mnie piersi - bo w danym momencie mieszczę się już tylko w stanik, który nosiłam, jak karmiłam moją córkę. Mam nadzieję, że już się bardziej nie powiększą.
 
Do góry