reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

kurcze, tylko nie wiem czy w ciąży da się tak upilnować, jak sie jeść chce...

to przybieranie na wadze to moja zmora normalnie:wściekła/y:

a po urodzeniu bedzie karmienie piersia jesli sie da, no i wtedy tez nici z odchudzania:-(
 
reklama
brzuch to jeszzce przezyje bo normalka, ale po co ja rosnę w tyłku, biodrach i ramionach?:growl:

na razie nie ciesze sie z tych +9 przy wyjściowej 64 - fakt mam tendencje...wiec wiedziałam ze tak bedzie:zawstydzona/y:
 
Hej Rubi mysle ze nie łączenie białek z węglowodanami w niczym maluszkowi nie więc możesz spróbowqć, ważne jest tylko zeby dzidziusiowi dostarczac wszystkich potrzebnych sładników pokarmowych by odpowiednio sie rozwijał
 
Malbertka nie jestes sama mi tez na poczatku jak mnie tak muliło i sobie tyłam to urósł troche tyłek i bioderka no i uda, na szczęscie staneły w miejscyu a teraz rośnie brzuch ale też mam już 7+ a do końca ciązy jeszcze daleko, przy Kubie przytyłam 13 kg ale obawiam sie ze teraz nie skończy sie tak dobrze
 
...no kurka mogłam nie żreć tyle, ale to pierwsza ciąża i nie wiedziałam co sie dzieje i jak reagować, i jak tylko mnie żołądek pobolewał, mólił to trzeba było coś wsunąć, teraz to już po doświadczeniach bede wiedziała przy jakims drugim dzidziorku...;-)

tak to jzu jest ze jedne maja żyganko i chudną a inne wsuwają bo muszą:-D
 
Mama (dietetyk) często mi powtarza jedz dla dwóch a nie za dwóch ;-) No i święte słowa. Ale czasami sama mam ochote na dziwne rozmaitości. Dziewczynki... teraz mamy czas na jedzenie, po porodzie będzie na odchudzanie... Bez obaw!! Jedzcie na zdrowie :-)
 
ja tez wychodze z tego założenie ,że teraz jest czas na jedzenie,a potem i tak schudniemy i tak
jedne szybciej drgie wolniej,ale schudniemy
 
mi też apetyt dopisuje i co tu zrobić jak jeść się chce? nie jeść i być głodnym?
w związku z tym od początku już 6,5kg na + :wściekła/y::no::angry::szok:
mam nadzieję, że później łatwo to zgubię albo że w późniejszej fazie ciąży nie przybiorę dużo :tak::tak::tak:
 
reklama
A ja sie przyznam tak po cichu ze bardzo bym chcila przytyc w ciazy z 20 kilo i zeby mi z 8 z tego zostalo juz na stale
Jestem niska i bardzo drobna przy wzroscie 167 wazylam zawsze 46-48 kg i uwazam sie za chuda i bardzo mi z tym zle chcialabym byc grubsza:-( ale niestety nie umiem przytyc
I jak narazie 2 kg na plusie wiec chyba nie zrealizuje mojego planu z przytyciem :no:
 
Do góry