reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

Ponieważ pracuje w centrum kosmetycznym, nie mam problemów z masażem. Jeżeli tylko boli mnie kręgosłup koleżanka z chęcią mi ulży. Natomiast na razie nie moge narzekać. Nie jest źle. Może też dlatego, że przytyłam na razie 3 kg, ale podobno to niezależne jest od wagi.
 
reklama
ajj dopiero doczytalam ze to nie lekarz tylko u Ciebie masarzysci nie chca sie podjac ... Moj P teraz mi podpowiada ze jezeli jest dobry masazysta to wie jak sie masuje kobiety w ciazy bez zadnego zagrozenia... Widocznie w polsce takich mamy fachowcow... :wściekła/y:
 
Ponieważ pracuje w centrum kosmetycznym, nie mam problemów z masażem. Jeżeli tylko boli mnie kręgosłup koleżanka z chęcią mi ulży. Natomiast na razie nie moge narzekać. Nie jest źle. Może też dlatego, że przytyłam na razie 3 kg, ale podobno to niezależne jest od wagi.

oczywiscie nie zalezy to od wagi... Masaz jest bardzo pomocny w ciazy... na zmeczone, opuchniete stopy najlepszy jest masaz stop tak samo jest z kregoslupem... wazne zeby robic go nie lezac na brzuchu i umiejetnie dobierajac sile nacisku na miesnie...
Mitemil z tego co czytam to jestes szczesciara ze nie masz z tym problemu;-)
 
Deli jak??Mamprze oczami wizje otylej kobiety po porodzie:wściekła/y::wściekła/y:
A tak serio staram sie ograniczac slodycze, co nie oznacza ze nie jem ich wcale. Jem wtedy gdy jestem glodna, w ogole mam zmniejszona pojemnosc zoladka, chyba dlatego ze brzuszek wysoko. No i chyba sama natura wie co robi bo mam nadwage, wiec dzidzia pewnie czerpie z zapasow
 
No to ci dobrze. Ja w sumie jem wtedy kiedy mam ochotę, ale najwięcej owoców :) między posiłkami czyli obiadek i śniadaniem. Ale słodyczy też raczej nie jadam. Czasami jak mnie najdzie co jest rzadko.
U mnie nie było zapasu więc natura teraz chyba zbiera. Jak dalej będzie szło tylko w brzuszek to ok. Ale gdzie indziej nie chce :).
 
Ja dziś się zważyłam i... 60.8 kg więc jakby troszke się ruszyło bo to już 80dkg od początku :tak:
Mam nadzieje że niedługo będzie chociaż 2 kg na plusie :-D
 
u mnie to porażka przed pierwsza ciążą ważyłam 59 kg przy wzroście 171 cm w ciąży przytyłam 29,a po porodzie ważyłam 75kg .teraz jestem w 19 tygodniu i barzdzo sie staram dużo nie przytyć i mam nadzieję ze mi sie to uda .
 
reklama
Mimiam faktycznie sporo przytyłaś w poprzedniej ciązy, ale pewnie teraz się pilnujesz, żeby nie popełnić drugi raz tego samego błędu??
 
Do góry