reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA naszych Słoneczek

reklama
Asioczek, tak mi się coś kojarzyło że wysoka jesteś:-) ja jestem wielka, ale za to mam męża kurdupelka;-);-) więc może Iga przybierze rozmiary pośrednie:-D
 
Kasianka widze ze my duze a nasi mezowie to model kieszonkowy :)
Moj małż jest o 2cm niższy :) Chociaż aż tak mały nie jest całe 175cm mierzy :).
 
oj to moj bak wazy chyba najmniej z marcowych dzieciaczkow ma niecale 9kg ile mierzy profesjinalnie nie wiem bo babka nam mowila ze nie mierzy sie takich dzieci i wzrost niewazny na tym etapie ale wg miarki domowej jakies 74cm(no na wadze domowej tez mial 10kg)-drobny po rodzicach
 
reklama
Mój Antek waży 10 kg...ale jest wysoki 80 cm:tak: :tak: w wadze jest pomiędzy 25-50 centylem a we wzroście powyżej 70 centyla...pani doktor zadowolona...stwierdziła że Antoś jest długi i taki szeroki w raionach (barczysty...po tacie:tak: :tak: )
 
Do góry