reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA NASZYCH LISTOPADOWYCH DZIECIACZKÓW

reklama
Nie, jeszcze na leżąco od główki do stópek. Na stojąco jeszcze się nie da bo mały ugina ciągle kolanka.
 
moja Julka dziś miała wymiary 69 cm wzrostu, 9 kilo wagi 44cm główka i 46 klatka piersiowa... Tyle ze ostatnio wzrostu to miała 78 cm ;) no i właśnie dlatego pytam bo wtedy mierzyli ją centymetrem a dzis na stojąco bo nóżki już ma wyprostowane. Przez 1,5 miesiąca przybrała 700 gram...
 
Mój Kamilek przez ostatni miesiąc przybrał niecałe 100 g czyli na 7 miesięcy ważył 9300. Mam nadzieję, że to tylko nasze ostatnie zawirowania zdrowotne. Zresztą nadal jest grubasek ::) Chociaż podobno nogi mu schudły ;)
A ile ma wzrostu to nie wiem, bo u nas nie mierzą. Może sama spróbuję. Wystarczy dziecko położyć z wyprostowanymi nóżkami i przyłożyć miarę?
 
u nas to tak mierzą "po kawałku" zwlaszcza ze Julka spokojnie w życiu nie poleży... Od główki do połowy plecków, potem od połowy plecków do kolan itd. Zawsze ja pielęgniarka na boku układała do mierzenia. Dziś pierwszy raz pod scianą na stojąco_Oj nóżki to Julunia ma jeszcze takie troszke pulchne ale już coraz mniej, jak zacznie chodzić to pewnie całkiem znikną wałeczki... A są taaakie słodziutkie.
 
Zważyłam dzisiaj Joasię i mimo że całkiem niezłego apetytu nabrała w górach waży tylko 6670 kg.
Martwi mnie także bo przestała zupełnie wyrastać z ubranek wciąż zakładamy 62 i 68
 
reklama
Do góry