reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga Naszych dzieci

mam skierowanie bo pani dr stwierdzila ze to za malo troche i nie zaszkodzi zbadac a ja tez bylam chudzinka i moj maz tez a na sama mysl o pobraniu krwi robi mi sie slabo
Gabunia też mało przybiera i też mamy skierowanie na badania. Nie martw się o pobieranie krwi - to tylko małe ukłucie w paluszek. Pociesz się, że Tobie będzie łatwiej mocz pobrać :-)
 
reklama
Madziu mój synek ma 3 miesiące i 6 dni i waży 4900 i robiliśmy badanie moczu i wyszło ok my też tacy drobni byliśmy więc i dzieci po nas
 
Madziu,na pewno bedzie wszystko ok:-):tak: my wczoraj wazylysmy sie w domku i wyszlo rowne 6 kg,nie wiem czy to miarodajne:-) 19 idziemy na szczepienia to pewnie sie dowiemy,juz sie boje.
 
u nas urodzeniowa 4160
spadek do 3950
dwa tygodnie :4210
trzy tygodnie : 4165
cztery tygodnie : 5100
siódmy tydzień : 5900
i teraz byliśmy na szczepieniu po półtora miesiąca i nie całe 7 kilo :)



 
Przeżyłam dzisiaj szok: Filip 3 miesiące 16 dni -Waga 7660g wzrost 67cm
Starszak taki wzrost miał w szóstym miesiącu a wagę w siódmym:baffled:.Ale był na piersi a Fifi to butelkowe dziecko:-(.
 
Mamstud kochana mi tez jak spojrzałam na wagę. Zadzwoniłam do zaufanego pediatry powiedział, że to "koniec skoku wzrostowego".Od czwartego miesiąca nie powinien przybierac wiecej niż 600g miesięcznie.Pozyjemy zobaczymy:sorry2:.
 
aktualizuję parametry mojej Niuni (na dzień 19.08, czyli 2 miesiące i 26 dni)
waga: 7310 g
wzrost: 68/70 cm (była mierzona 2 razy: przez położną w gabinecie i pielęgniarkę w zabiegowym)

Niezła klucha, co?;-):-D Dodam, że karmię ją piersią, bo mleczko modyfikowane (Enfamil A.R.) jest bleee, w extramalnych sytuacjach, gdy zostaje pod opieka moich rodziców i moje sciągnięte mleczko się skończy , to zje z 60 ml, jak My z M próbujemy jej podać mleczko - ląduje ono w zlewie, a Jaga dalej męczy moje sflaczałe piersi.. Na miesiąc wykorzystuje ok. 200 g ( z czego Mała w rzeczywistości zje ze 100g) mleka Enfamil - czyli chyba nie jest źle..

Pediatra kazał nam się za wczasu zająć Jagą i jej predyspozycją wzrostową. Podsunął pomysł z siatkówką bądź koszykówką - ale mój Kochany Mąż wydarł się, że jego Córcia nie będzie uprawiała zawodowo żadnego sportu - i temat się skończył:tak::-D
 
reklama
Witam!
Mój synek jest na Nutramigenie. 21 skończył 3 miesiące i ważył 6,640 kg i 70cm. Nasza pani doktor powiedziala, że wielki chłop :)
Pozdrawiamy!
 
Do góry