reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga Naszych dzieci

ale się licytacja zrobiła ... ja wam tylko powiem ,ze koleżanka mojego M urodziła chłopaczka Kubusia który ważył 5170 :szok::-D to drugi syn. Jej pierwszy Nikodem ważył 5360 :-D
Kubuś teraz ma 3 miesiące i tydzień i waży 8 kilo :tak:
bylismy u niej trzy dni temu i mały wcale nie wygląda na takiego kolosa, jednak piersią nie jest już karmiony
 
reklama
A moja Kluska skromnie w 6tg przytyla 1,30kg :zawstydzona/y: i ma teraz to jest 12tydzień 6,43kg:-):-) dziś po szczepionkach jesteśmy, więc mam troszkę czasu żeby Was poczytac, bo Malusia śpi prawie cały czas bidulka:-(
 
He he a ja myślałam że mam duże dziecko, ale widzę że do dużego mu jeszcze daleko :-D
Mój Fifi urodził się 1 maja ( 5 tygodni przed czasem):
waga urodzeniowa 3100
waga przy wypisie 2940
teraz 13 tydzień waga około 6500 :-D
 
Czesc Wam!
janeta szukasz wiekszego dzieciaczka?Wlasnie bylam z moim synkiem na kontroli dzisiaj i wazy 7780g
-waga urodzeniowa 3950
-przy wypisie 3820
-tydzien pozniej 4120
-6 tyg. pozniej 6130
no a teraz...
ale mi nikt nie powiedzial ze jest za duzy,miala pielegniarka waty,ze za duzo je ale nie jest tlusty tylko ubity.Je co 3 albo 4 godziny w dzien zalezy,ale od tamtego tygodnia przesypia nocki bez jedzonka(21:30-6:00sen).
Czy jest ktos wiekszy???Pozdrawiam

No to teraz moge sie usmiechnac :-) Nie martw sie, to tylko znaczy, ze nasz dzieci sa naprawde zdrowe. A tluszczyk zniknie jak zaczna chodzic :tak:

ale się licytacja zrobiła ... ja wam tylko powiem ,ze koleżanka mojego M urodziła chłopaczka Kubusia który ważył 5170 :szok::-D to drugi syn. Jej pierwszy Nikodem ważył 5360 :-D
Kubuś teraz ma 3 miesiące i tydzień i waży 8 kilo :tak:
bylismy u niej trzy dni temu i mały wcale nie wygląda na takiego kolosa, jednak piersią nie jest już karmiony

O rety, dziwne ze nie zrobili jej wczesnej cesarki. Nie wyobrazam sobie chodzic z takim brzuchem, przy swoim dziecku w dziewiatym miesiacu moglam przejsc dwa przystanki autobusowe i tyle...
 
ja niestety nie mogę pochwalić się takimi ładnymi osiągnięciami :-(

urodzeniowa: 3560
spadek: 3390
2 miesiące: 4700
dziś, tj. 3 miesiące i 3 dni: 5100 :-(

Pani doktor jest zaniepokojona, dała skierowanie na badania krwi i moczu...
 
hej
u nas waga urodzeniowa 3270
teraz 11 tygodni 5745gr:) i 59 cm
wychodzi na to ze mala jest dosc krotka bo niektore maluszki widzialam rodzily sie 58 cm a waga 3300:)
ale to dziewczynka jest drobna i mam nadzieje ze jeszcze wystrzeli:)
 
o kurcze to niezle barmanka masz co dzwigac!!!!!!
niezly klopsik;)dorodny:)
gratuacje takiej mamie!!!!!dzielne i silnej pewnie:)
buzka
 
reklama
Do góry