reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga Naszych dzieci

Nasza Juleczka dzis, majac rowno 8 tygodni wazy: 6,200 kg. :-DOd ostatniej wizyty 2 tygodnie temu przytyla nieco ponad kilogram. Doktorek sie zasmial, ze zazwyczaj ciesza sie jak dziecko na miesiac przybiera 700gram do kilograma. Ja natomiast mam malego utytego dzidziusia ;-):tak:
Pan Dr nie zmierzyl wzrostu (swoja droga, jakos sami sie do tego nie wyrywaja):dry:, ale Julcia smialo juz pasuje do ubranek na 68cm./74cm :-) i mysle, ze cos kolo 68 moze miec. Urodzila sie majac 58cm (ale wiadomo, jak oni mierza dokladnie).
 
reklama
podczytuje was czasami jestem z kwietnia 2009 ale urodzilam z dwu tyg opuznieniem juz w maju i zagladam tu zobaczyc jak maluchy majowe rosna. moja na dzien dzisiejszy wazy 5300 i ma 64 cm aurodzeniowe to 3030g i 56cm
 
Witam:-) moja Nadusia urodzona 9 maja,waga urodzeniowa 2500g spadek do2220g:szok: wzrost 51cm, obecnie 12 tydzien waga 5750g a wzrost gdzies okolo 60-62cm:-)
 
Roxy Łaaa no to ładnie Ci odbiła :-)
z 2200...no, no . A karmisz butelką czy na piersi jest dzieciątko?

Moniqsan , jakie chucherko? Po prostu śliczna szczupła dziewuszka ;-)Poza tym Ty jesteś tak rozsądną mamą ,ze jakby w siatkach centylowych Lilia była poza normą to pewnie byś szukała pomocy :tak:

janeta no mnie też zamurowało nieco :-D niezły klopsik

ja żeby nie offtopować to aktualizuję, mimo ,ze u pediatry jeszcze nie wazyliśmy to ważyliśmy w domku więc podam wagę szacunkową ;-)
tak więc .. urodzeniowa 4100,
potem spadek do 3710,
przy wypisie 3920
po dwóch tygodniach 4550
po miesiącu 5250
teraz ok 6200 :-)
 
Roxy Łaaa no to ładnie Ci odbiła :-)
z 2200...no, no . A karmisz butelką czy na piersi jest dzieciątko?

Moniqsan , jakie chucherko? Po prostu śliczna szczupła dziewuszka ;-)Poza tym Ty jesteś tak rozsądną mamą ,ze jakby w siatkach centylowych Lilia była poza normą to pewnie byś szukała pomocy :tak:

janeta no mnie też zamurowało nieco :-D niezły klopsik

ja żeby nie offtopować to aktualizuję, mimo ,ze u pediatry jeszcze nie wazyliśmy to ważyliśmy w domku więc podam wagę szacunkową ;-)
tak więc .. urodzeniowa 4100,
potem spadek do 3710,
przy wypisie 3920
po dwóch tygodniach 4550
po miesiącu 5250
teraz ok 6200 :-)
:-DTez jestem bardzo zadowolona a martwilam sie ze taka malutka,takim kurczaczkiem byla:-D karmilam piersia ok 1 miesiaca -niestety,2 tyg po porodzie wyladowalam w szpitalu(kamica nerkowa),no i rtg,antybiotyki,kontrasty dozylne i w koncu stres i bol,odradzili karmienie i tak sie to skonczylo:-(teraz jest na butli,karmimy sie bebilonem1.
 
janeta no mnie też zamurowało nieco :-D niezły klopsik

ja żeby nie offtopować to aktualizuję, mimo ,ze u pediatry jeszcze nie wazyliśmy to ważyliśmy w domku więc podam wagę szacunkową ;-)
tak więc .. urodzeniowa 4100,
potem spadek do 3710,
przy wypisie 3920
po dwóch tygodniach 4550
po miesiącu 5250
teraz ok 6200 :-)

Masz racje, klopsik :-) Czekam az ktos tu napisze, ze ma wieksze dzieciatko, bo lekarka powiedziala, ze nie widuje takich dzieci :tak:. Ale za to ze musze miec dobre mleczko, bo tylko na piersi karmiony. Widze tez, ze wszystkie tu dzieci zrzucily troche po porodzie, co jest normalne, moj synek tylko 150gram... No to kto ma wiekszego bobaska? :cool2:
 
Ostatnia edycja:
Czesc Wam!
janeta szukasz wiekszego dzieciaczka?Wlasnie bylam z moim synkiem na kontroli dzisiaj i wazy 7780g
-waga urodzeniowa 3950
-przy wypisie 3820
-tydzien pozniej 4120
-6 tyg. pozniej 6130
no a teraz...
ale mi nikt nie powiedzial ze jest za duzy,miala pielegniarka waty,ze za duzo je ale nie jest tlusty tylko ubity.Je co 3 albo 4 godziny w dzien zalezy,ale od tamtego tygodnia przesypia nocki bez jedzonka(21:30-6:00sen).
Czy jest ktos wiekszy???Pozdrawiam
 
reklama
Do góry