reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga Naszych dzieci

No to ja aktualizuję
urodzeniowa 4100
przy wypisie 3920
w trzecim tygodniu życia 4530
wczoraj 6 tydzień 5250 :-)
 
reklama
Mój Julek też poprawił wyniki.
Waga urodzeniowa 2720 gr
najniższa 2600 gr
w 4 tygodniu 4000 gr
w 6 tyg 5000 gr
teraz (8 tyg) 5500 gr
Przytył 2900 gr w dwa miesiące!!!
 
Moja Kluska to w ogóle dała czadu, waga urodzeniowa 3570, przy wypisie 3370, w 3tyg 4370, na szczepieniach w 6tyg 5090 a teraz to 5500 ma spokojnie,jak nie lepiej a to 8tydzień. To i tak pikuś, w 1miesiącu wyrosła mi ze wszystkich ciuszków i teraz ma 66cm, a urodziła się 54. Wykracza poza siatki centylowe, prawdziwy Klocuś się zrobiła:)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny, to i ja się dopiszę choć już po waszych wypowiedziach widzę, że mała moja rzeczywiście malutka i nie wiem czy nie powinnam się martwić...
urodzeniowa 3560
najniższa 3390
teraz (2,5 miesiąca) 4800...
Czy to nie za mało??
 
No to i ja sie zaktualizuje z racji wizyty....
17 lipca bedzie skonczone 6 tygodni. W tej chwili Julcia wazy sobie 5600 i jakis tam maly haczyk, ale nie pamietam :-)
 
hej dziewczyny, to i ja się dopiszę choć już po waszych wypowiedziach widzę, że mała moja rzeczywiście malutka i nie wiem czy nie powinnam się martwić...
urodzeniowa 3560
najniższa 3390
teraz (2,5 miesiąca) 4800...
Czy to nie za mało??
Wydaje mi się, że trochę mało, ale najlepiej zapytac pediatrę.Mój mówił, że tak średnio 300gr na m-cą powinno dziecko przybierać.
 
reklama
Moj Filipek
waga urodzeniowa3550
najnizsza 3400
teraz 9 tydz.5700 z haczykiem wzrost 66cm
pediatra powiedzial ze ładnie przybiera na wadze.A ubranka kupuje juz na 74 cm.
 
Ostatnia edycja:
Do góry