reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maluchów

Phoebe wczoraj czyli 3 miesiace 2tygodnie i 3 dni wazyla 6030.
A mamusia szkoda gadac nadal swoje 80kg i nic w dol bo mamusia kocha slodkie:zawstydzona/y:.
 
reklama
u nas 7140 , 68cm a mama yhy 67kg a już było tak pięknie 64 kg, no cóż ale jak ma się tasiemca na słodycze a lenia na ćwiczenia to nie ma się co dziwić...
 
my dziś się ważyliśmy na łazienkowej wadzę to Kacper ma coś nie wiele ponad 8 kg i 68-74 rozmiar ubranka a mamusia wstyd się przyznać bo z 64,4 wskoczyła na 65,5 kg :-(
 
20.01 Bianka ważyła 7815 i miała 66 cm wzrostu. A mama dalej 76 kg bez ćwiczeń chyba się nie obejdzie. Moja mała też tylko na cycku :p
 
jacie Aga jak to zrobiłaś że ważysz 54kg:szok:marzenie moje :wściekła/y:

Kasiulka to zasługa mojego Pierdzibąka, który wysysa ze mnie wszystko:-D Już w ciązy było tak, że moja waga zamiast rosną to malała. Teraz też bardziej zabiegany tydzień i nagle spada do 51:szok: ale wtedy to już czuje się koszmarnie bo przy moim wzroście 172 wyglądam jak patyczak:szok: Plus tego taki, że moge wcinac słodkie ile wlezie:-D:-D:-D
 
reklama
Boziu jedyna!!!! Agusska jak ja ci zazdroszczę jesteś 20 cm wyższa ode mnie a ja jestem jeszcze o 10 kg cieższa:szok: jestem wielorybem!!! o nieeee zabierz ode mnie te kilogramy plissss tobie nic nie przybędzie!!!!
 
Do góry