reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maluchów

reklama
Lenka waga 7,5 ( mały klopisik :)))))
ja 57kg czyli jakies jeszcze 4 kilo w dól i bedzie fajnie tylko jak to osiągnąć jak sie ciągle opycham słodyczami :/
 
O Wy chudzielice:szok:. Laura wczoraj ważona 7160, tak że pięknie przybiera bo urodziła się z wagą 2200 i 42cm długa. Ja w tym tygodniu schudłam 2kg, jeszcze 6 do wagi sprzed ciąży, ale mój czort mnie teraz szybko odchudzi:sorry:.
 
reklama
kurcze to wychodzi, że tylko ja taka 'napuchnięta':crazy: (przypominam 60kg na 150cm) mam do zrzucenia przynajmniej 15kilo:-(jejku małgośka oddaj mi swoją wagę!!!!
 
Do góry