reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maluchów

Beniaminko dokładnie tak z tą wagą jest że należy uważać aby nie zrobic z dziecka tłuścioszka. Mój ostatnio mniej je niż wcześniej i dlatego myślałam o tej kaszce no ale lekarz sprowadził mnie na ziemię że ładnie przybrał a nie długo moge się martwic jak go odchudzać więc zostają tylko do wprowadzania papki.
No i mówił żeby zaczynać od obiadków a nie deserków typu jabłuszka. Bo jeśli dziecko popróbuje czegoś słodszego to trudniej będzie wprowadzić marchewke i inne warzywka.
Więc od jutra zaczynam no i na wigilię już zje jakąś marcheweczkę a nie butle.
 
reklama
Nasz Fifi idzie w mase i dzis(za dwa dni 4 miesiace) wazyl 6,5kg (przed kupka i po obiadku) :) Ale niestety dziadek go zarazil i przez kaszelek i czerwone gardzielko brak apetytu wiec zobaczymy ile bedzie wazyl 25 stycznia na szczepieniu.
 
Antos dzisiaj konczy 4 m-ce i wazy 6250. le apetyt mu raczej nie dopisuje. Ile ja musze sie nagimnastykowac zeby wypił 120 to juz tylko ja wiem...
 
reklama
Do góry