reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maluchów

reklama
A ja 44 lub 45 kg, w zależności od tego, ile zjem w ciągu dnia. ;) Przed ciążą 42, 43 kg, więc właściwie wagowo może być, tylko mięśnie brzucha muszę odbudować, bo narazie tragedia.
 
Jejku dziewczyny jak wy to zrobiłyście że jesteście takie chude?? Mam nadzieję że też kiedyś będę mogła się wam pochwalić że wróciłam do wagi sprzed ciąży ;-)ale jak na razie niestety batoniki rządzą :-p
 
Magdzik nie wszystkie chude ja mam obecnie 73 kg przy 173 wzrostu a chcę 69 mieć :) Chudas nie muszę być bo po prostu nie podoba mi sie sylwetka chudzielca :) Ale teraz mam uda i biodra jak armata
 
ja ważę 53 kg przy 167 cm wzrostu... no i mogłabym trochę przytyć żeby ciuchy nie wisiały na mnie jak na wieszaku... a mały chyba jeszcze długo będzie nawiększym tu dzieciaczkiem waży około 9 kg. (ostatnie ważenie 12 stycznia miał 8,7kg)
 
whitneyxx widze ze my podobne wagowo:) ja przed ciaza wazylam 42 a przytylam 15 kg w ciazy..teraz waga mi zleciala i wszystko jest ok ale zostal maly brzuszek i oponki na biodrach:) ale nie narzekam..dobrze sie czuje z taka waga:)
 
Gaja u mnie 168 i 65 kg :/ i również najgorsze są wielkie uda no i ten nieszczęsny brzuch czasami mam wrażenie że dalej wyglądam jak bym była w ciąży:wściekła/y:
Justyna oj to masz co a raczej kogo nosić mój waży ponad 8 kg i czasami wymiękam!!
 
Co do wagi u nas Olek 8 kg waży. Buzię ma okrąglutką jak każde dziecko, a wczoraj ciocia go jedna przywitała tekstem o cześć parówko...a druga o ty grubasku...ale się wkurzyłam... a oby dwie nadają się do odchudzenia cioteczki... będą mi tu mądrości wygłaszać, jak mam dziecko karmić... jak on od tygodnia co 3 godziny po 90 ml je...


 
Co do wagi u nas Olek 8 kg waży. Buzię ma okrąglutką jak każde dziecko, a wczoraj ciocia go jedna przywitała tekstem o cześć parówko...a druga o ty grubasku...ale się wkurzyłam... a oby dwie nadają się do odchudzenia cioteczki... będą mi tu mądrości wygłaszać, jak mam dziecko karmić... jak on od tygodnia co 3 godziny po 90 ml je...

Joasiu ja tez nie lubie wlasnie jak ktos o kims mowi ze jest gruby, czy ze przytył, a sam nie lepiej wyglada. Moja tesciowa nalezy własnie do takich osob:tak::wściekła/y:. 5 dni po porodzie odwiedziła mnie tez siostra meza ktora wazy grubo ponad 100 i obgadała mnie do meza bratowej, ze brzuch mi został:tak::-D. A wazyłam wtedy około 58 kg.
 
reklama
Ja ważę teraz 57 kg. Czyli 1 kg mniej niż przed ciążą i to jest niedowaga- znów nie będę mogła wrócić do 65.

Co do dzieciaczków to szczerze wam powiem, ze chciała bym aby moje tyle ważyło. Dziś na wizycie u lekarza ważył 6,800kg- niewiele ale i tak więcej niż mój pierwszy w tym wieku. Chciała bym aby miał choć jednego obarzanka na nóżkach ale mogę tylko pomarzyć. Nikt mojemu nie powie, że jest "parówka" a bardzo bym chciała.
 
Do góry