reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maluchów

No Beniaminka widze, ze Julcia niedlugo potroi swoja wage, a z tego co pamietam, to dzieciaczki maja czas na to do 1 roku zycia, wiec niezle:tak::-). A co do przybierania to tez mi sie wydaje, ze nasze szkraby juz nie beda tak duzo przybierały, bo coraz wiecej energii pobieraja na zabawe itp.

Karolina wydaje mi sie, ze nie masz sie co martwic:no:, tym bardziej, ze jak piszesz Julcia jest pogodnym dzieckiem i rozwija sie prawidłowo. Po prostu taka jej uroda:tak:
 
reklama
A ja na dukana miałam przejść ale słyszałam, że to bardzo wyniszczająca dieta, było o tym w jakimś programie niedawno. Dlatego nie można ćwiczyć bo organizm jest osłabiony. Nie wiem ile w tym prawdy ale pozostaję przy MŻ :) Tylko cholercia z ćwiczeniami gorzej bo ćwiczę z Maksem na ręku ;)
 
Gaja ja tez cwicze brzuszki z Julka na rekach, pomaga mi i sie smieje, a dodatkowo dziala jako ciężarki , hihihi :-D
KasikN, dziekuje chyba jestem spokojniejsza, skoro nie tylko moja panna mniej przybiera teraz :tak:
 
reklama
Dzisiaj ważenie z okazji 5 miesięcy:-) Mała waży 5820 g ja 57 kg.

Małej zabrakło 300 g do podwojenia wagi urodzeniowej, niestety grudniowa choroba zabrała jej 500 g. Mi zostało do zrzucenia jeszcze 2 kg do wagi sprzed ciąży
 
Do góry