reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

Bombusia, to niewiele. Naprawde. :) Ja mam +15, ale na szczescie od miesiaca waga stoi w miejscu, z czego moja ginka tez byla dzis wielce zadowolona, bo maly ladnie rosnie. :)

Dzis spotkalam u ginki znajoma, ktora rodzi tydzien przede mna i ona ma 12 kg na plusie, wiec Bombusia, nie zalamuj sie, bo jest dobrze. ;)

Ide robic 'omleta' z czekolada.:rofl:
 
reklama
też się boje zwazyć, szczęśliwe wyczerpała się bateria w wadze, ale widze w lustrze jak z dnia na dzień jestem coraz większa... apetyt mam że ho ho!! tylko bym wsuwała te kanapeczki z białego pieczywka wrrrrr!!! albo fast food za mną chodzi co chwilę!!! masakra!! jest mi źle i smutno! chce juz urodzić, żeby spacery nei kończyły się totalnym zapoceniem i ciągnięciem brzucha...
 
A ja po dzisiejszej wizycie u gina znowu mam lekkiego dołka, moja waga w domu jednak mi nie sprzyja :-( przed wyjściem pokazywała 0,5 kg do przodu, a w gabinecie zrobiło sie już 2 kg na + :szok: także dobiła mi juz gorąca 16 na +, jakoś mnie to nie dziwi, mam tylko nadzieje ze zatrzymam sie na 20 kg, bo więcej to już nie zniese psychicznie :wściekła/y:












 
a ja po wczorajszej wizycie + 11 oraz zaliczony OPR od mojego lekarza:/ mam więcej nie przytyć:/
 
Ja po dzisiejszej wizycie mam 4,9 na plusie (no, zaokrąglając +5kg). No i git, tyle, że chyba nagle zaczęłam ostro przybierać, bo ostatnio (tydzień temu) miałam 20dkg po 2 tyg a teraz jest 1kg po tygodniu:szok:
 
reklama
Do góry