reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

Jeśli ma być aktualnie, to i ja się dopiszę. Obecnie do stanu sprzed ciąży lub pierwszego ważenia w ciąży (wynik był taki sam) ma na plusie 3 kg. Przed 57,5 kg, obecnie 60,5 kg. Poszło tylko w brzuszek i biust (biust to tylko na samym początku a jak w pewnym momencie stanął, tak stoi :( Mam nadzieję, że trochę przybiorę, żebym chociaż miała siłę urodzić :)
 
reklama
Wstyd przyznać,myślałam że te slodycze nie idą w tyłek ;P a jednak waga nieubłagalnie pokazala dziś 15kg na plusie... A może to woda? :p Albo dziecko tak przytyło ? :p
 
Jak słyszę 3kg w 31 tygodniu to aż mi się nie chce wierzyć... no ale wierzę:)) i zazdroszczę:)
 
Ja również bardzo chętnie oddam moje nadprogramowe kilogramy.
Tydzień temu, w 32 tc miałam na plusie 18,5kg:szok:
Ale i tak byłam szczęśliwa po ważeniu bo przez ostatni miesiąc przytyłam tylko 1 kg:tak: a wcześniej tyłam 2-3,5 kg miesięcznie.
A najgorsze jest to, że pierwsze 2 kg przytyłam będąc w ciąży gdy jeszcze o niej nie wiedziałam
 
Jeśli chodzi o mnie, to bardzo chętnie przyjmę dodatkowe kilogramy. A żeby weszły w biust, to szczególnie :) Pamiętam, jak moja koleżanka (teraz ma już 7-letniego synka), która i przed zajściem w ciążę i w ciąży była bardzo szczuplutka opowiadała, że jak była na początku 9 miesiąca, to jeszcze jej biust w ogóle nie zaczął rosnąć i martwiła się tym okropnie, nawet pytała lekarza, czy to normalne... Biust zaczął jej rosnąć na 3 tygodnie przed porodem. Nawet nie miała rozstępów. A mi, mimo, że biust urósł na samym początku ciąży i to też nie jakoś oszałamiająco, to akurat w tym miejscu jak miałam rozstępy od zawsze, tak mam do tej pory. No ale cóż, taka już uroda niektórych nas i pewnie dziedziczna skłonność do rozstępów w pewnych partiach ciała.
 
a dzis jak mnie wazono u lekarza to waze 65.400 a miesiac temu czyli 26 maja jak bylam to wazylam 63,5 tak wiec troszke przybralam no ale coz ;))))
 
Jak słyszę 3kg w 31 tygodniu to aż mi się nie chce wierzyć... no ale wierzę:)) i zazdroszczę:)
A ja wierzę bo ja sama mam 3,7 w 31t ciąży. Dzisiaj byłam u lekarza i od ostatniego ważenia 2 tyg temu przybrałam 20 dkg.

Tyle, ze ja w odróżnieniu od Aguś, miałam dużo za dużo z początku ciąży na sobie... i wcale nie chcę dużo więcej przytyć :-)
 
reklama
Krzynko wierzę, wierzę... tylko wyobrazić sobie nie mogę:) i trochę się przekomarzam... bardzo się cieszę, że niektóre mają takie szczęście...szkoda, że ja takiego nie mam
 
Do góry