reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

reklama
a ja po 4 tyg 0.5+ czyli w sumie do wagi z przed ciazy okolo 7 kg. ( 6.70) mam nadzieje te wage potrzymac do nastepnej wizyty czyli za 2 ty. a wrezultacie nie chce przekroczyc 7,5 kg- czy mi sie uda z moim apetytem- chmmmm tego nie jestem pewna.
 
Ja nie mogę czytać waszych wypowiedzi, Ja mam 19kg na plusie i czuje się jak słonica :-( A Wy 5-7 kg na +... Ech marzenie...
 
Krzynko widzę, że zaczynasz tak jak ja-najpierw długo 3-4-5 kg... a przez ostatnie tygodnie po 1 kg na tydzień:) Aktualnie-36 tc, 9 kg na plusie:) I wszystko na brzuchu:)
 
Więc witamy w klubie:) Wreszcie nikt nie ma wątpliwości, że w ciąży jestem, choć z tyłu nadal nic nie widać...:)
 
reklama
Do góry