reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

reklama
Świetne są te nasze rozmowy o wadze :-D "Ja Ciebie, przebiję", "ja mam więcej", "od tylu nic nie widać" :-D:szok::-p Później bedziemy się ścigać "w dół" więc zbierajmy już siły :-D

A póki co jedzmy i tyjmy do woli, bo w końcu po to jesteśmy w ciąży :-)
 
Moze lepiej juz siebie nie przebijajmy;-)

Ja jestem w sredniej -36 TC,13kg z czego 2 ostatnie to woda zbierajaca sie w organizmie, jestem opuchnieta jak balon(takiej wersji wole sie trzymac:-p:-p)
 
Ehhh ja też puchnę i nie wyglądam za ciekawie :wściekła/y::szok: No ale chociaż z rana wyglądam normalnie :-)

A co do wagi to ja 32 tydz 11 kg na +. Więc pewnie w 36 też będzie coś koło 13-14 kg bo teraz już praktycznie przestalam tyć tylko też puchnąć i niekiedy nawet przez tydzień waga ani drgnie :-)
 
No ja w 30 tygodniu i mam 7kg na + . ale nie tyje prawie wcale. idzie mi tylko w brzuszek.
 
reklama
Do góry