reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

Ola_, tak naprawdę to nie ma znaczenia, ile teraz nam przybędzie. Dla naszych pociech i tak zrobimy wszystko, byleby im dobrze w brzuszku było i aby zakończenie pobytu w brzuszku było pomyślne :) Ja tam mogę i kilka razy więcej niż do tej pory, jeśli ma to służyć mojej córeczce :)
 
reklama
Po ostatniej wizycie u gina mogę napisać że w ciągu miesiąca przytyłam 0,4 kg :-) to już młody więcej przez ten czas przybrał:tak: bo prawie 1 kg. Czyli od początku ciąży mam na + ok. 8 kg. Ważę się tylko raz na miesiąc u lekarza na tej samej wadze - zawsze to mniej stresu:tak: a jeśli chodzi o zrzucanie mam nadzieję że uda mi się po ciąży zrzucić też te nadprogramowe kg które nabyłam wcześniej;-)
 
U mnie przepisowe 0,5 kg na tydzien. Od ostatniej wizyty 5 tyg. temu wychodzi 2,5 kg i tak jest w rzeczywistosci. Ciesze sie ze juz troche zwolnilam bo w sumie to 14,5+ :D a martwic to sie bede potem;-)
 
aktualnie, 34 tydz. 7kg+ od ostatniej wizyty0.5kg, ciekawe co będzie dalej, nawet nie wiecie dziewczyny, jak mnie do jedzenia teraz ciagnie, zwłaszcza do słodkiego i pierogów z mięskiem, ehh, i co ja mam zrobić?? Miłego popołudnia
 
reklama
Do góry