reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

Pajkaa-ja po porodzie używałam i będę teraz też używać (nawet już zakupiłam) poporodowy balsam regeneracyjny Musteli-byłam zadowolona i jedno opakowanie wystarczyło:tak:

Prosze wklej linka jak to wyglada.warto zakupić,bo po drugiej ciazy brzuch może juz gorzej wyglądać.
 
reklama
wuzulek- podziwiam i gratuluje ze poszo ci w brzuszek mi niestety boczki uda i buzia no ale coz pozniej trzeba to jakos zwalic przed ciaza cwiczylam wiec po ciazy tez bede tylko w miejszych ilosciach najbardziej chudlam Po treningACH TAE BO kazdemu polecam jesli ktos lubi sztuki walki
 
wuzulek- podziwiam i gratuluje ze poszo ci w brzuszek mi niestety boczki uda i buzia no ale coz pozniej trzeba to jakos zwalic przed ciaza cwiczylam wiec po ciazy tez bede tylko w miejszych ilosciach najbardziej chudlam Po treningACH TAE BO kazdemu polecam jesli ktos lubi sztuki walki
Bogusia - ja też uwielbiam TaeBo!!. Fajny też jest spinning - aerobik na rowerkach - jak ktoś lubi oczywiście :-)
Ja po połogu zamierzam chodzić z małą na fitness dla mam z bobasami (oferują to w tym klubie do którego teraz, jako ciężarówka chodzę na zajęcia). Ciekawe czy mi się ta sztuka uda - czasem przy maluchu ciężko jest się tak zorganizować, żeby jeszcze biegać z nim na ćwiczenia. Mam jednak nadzieję, że nam się uda i że się nie zasiedzę w domu :-) a takie zajęcia z maluchami pozwalają na przyjemne z pożytecznym - spędzam czas z dzieckiem a przy okazji dbam o formę :-)
 
Bogusia007 nie podziwiaj, to nie moja zasługa...:) Moja mama po ciąży ze mną ważyła 48 kg... Ale za to moje rodzeństwo już ją "załatwiło", więc mam świadomość tego, że tylko pierwszą ciążę tak dobrze zniosę:) Ja Ci zazdroszczę, że lubisz się ruszać-ze mnie jest mops-kanapowiec, jak kiedyś będę musiała zacząć regularnie ćwiczyć, to będzie dramacik:)
 
swietna sprawa ze sportem z dzieckiem, ja teraz chodze na basen dla ciezarowek i juz zapisalam mnie z malym na plywanie od stycznia (biora tylko 6 maluchow, wiec juz trzeba sie zapisywac, a maluszek musi miec 6 miesiecy). tatus moze nas zaprowadzac, a potem predzej przyjsc i zdjecia porobic :-):-):-). mam nadzieje, ze sie sparwdzi u nas.
 
u mnie + 19 kg

ja se mogę pomarzyc o aerobikach czy innych z dwójką nie dam rady;-) mam nadzieje że przy nich mi spadnie sporo;-)

z córka pierwszą miałam 64 na starcie (zapuściłam się) doszłam do 85 kg po porodzie było 74 kg a potem sobie powoli spadało aż do 59 kg i tak startowałam teraz
 
Bogusia - ja też uwielbiam TaeBo!!. Fajny też jest spinning - aerobik na rowerkach - jak ktoś lubi oczywiście :-)
Ja po połogu zamierzam chodzić z małą na fitness dla mam z bobasami (oferują to w tym klubie do którego teraz, jako ciężarówka chodzę na zajęcia). Ciekawe czy mi się ta sztuka uda - czasem przy maluchu ciężko jest się tak zorganizować, żeby jeszcze biegać z nim na ćwiczenia. Mam jednak nadzieję, że nam się uda i że się nie zasiedzę w domu :-) a takie zajęcia z maluchami pozwalają na przyjemne z pożytecznym - spędzam czas z dzieckiem a przy okazji dbam o formę :-)

ja tez myslalam o tym aby zapisac sie to jakiegos klubu z mala ale czas pokaze jak czas sie zorganizuje no i oczywiscie trzeba bedzie sie liczyc z budrzetem tym bardziej ze chce isc na wychowawcze
 
reklama
Ja jeszcze wrócę do tematu boczków... mi od jakiegoś czasu też zaczęło w boczki wchodzić, mimo że wczesniej miałam tylko piłeczkę z przodu. No teraz oczywiście piłeczka nadal jest, ale jednak boczki też się bardziej uwydatniły. Ale ja ogólnie szczupła byłam wcześniej wiec jak po ciąży mi conieco zostanie to nie pogardzę :-D A teraz maluszek serwuje mi tańce wygibańce i casły brzuch mi lata, no i tak od kilku dni nie daje mi odporu :szok: Ale co tam, niech sobie awariuje, przynajmniej wiem że z nim wszystko w porządku :-)
 
Do góry