reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

reklama
Nie chcę straszyć tymi boczkami, ale po ciąży brzuszek szybko dochodzi do siebie, ale niestety boczki zostają-trzeba się z nimi mocno namęczyć:blink:
 
Nie chcę straszyć tymi boczkami, ale po ciąży brzuszek szybko dochodzi do siebie, ale niestety boczki zostają-trzeba się z nimi mocno namęczyć:blink:

mi szybko zniknęłay po pierwszej ciązy.Tylko cycki duże zostały.(puki karmiłam,potem niestety nie):-)
 
Rozalko-to szczęściara z Ciebie:tak: Większość moich znajomych właśnie z tymi boczkami najbardziej walczyła (ja też):sorry:
Wuzelek-tak trzymaj-pewnie dlatego się nie pojawiły, bo mało przytyłaś (chociaż ja też niedużo, ale są;-))
 
ja tez jakis większych boczków nie zauważyłam nawet moj mąż twierdzi, ze wyglądam lepiej niz przed ciążą :p bo wszystko w brzusio idzie:) ja sie zapytalam mojego męża czy bedzie mnie kochal jak bede miala obwisly brzuch bo podobno to po porodzie jest najgorszy problem bardzo często własnie to doluje kobiety:( moj mąż powiedział, ze tak, chyba, ze nie bede dbała, zeby wyglądał lepiej:)
więc czekam na jakieś dobre rady co do kremów na lepszy brzuś po ciąży + oczywiście ćwiczenia:)
 
Ja boczków nie mam jak na razie i mam nadzieję, że tak zostanie :)
Póki co przybrałam 5 kg (teraz jestem w 28tyg 4 dniu) i pewnie dopiero teraz zacznę nabierać dodatkowe kilogramy w szybszym tempie :)
 
reklama
Pajkaa-ja po porodzie używałam i będę teraz też używać (nawet już zakupiłam) poporodowy balsam regeneracyjny Musteli-byłam zadowolona i jedno opakowanie wystarczyło:tak:
 
Do góry