reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

Ja jeszcze wrócę do tematu boczków... mi od jakiegoś czasu też zaczęło w boczki wchodzić, mimo że wczesniej miałam tylko piłeczkę z przodu. No teraz oczywiście piłeczka nadal jest, ale jednak boczki też się bardziej uwydatniły. Ale ja ogólnie szczupła byłam wcześniej wiec jak po ciąży mi conieco zostanie to nie pogardzę :-D A teraz maluszek serwuje mi tańce wygibańce i casły brzuch mi lata, no i tak od kilku dni nie daje mi odporu :szok: Ale co tam, niech sobie awariuje, przynajmniej wiem że z nim wszystko w porządku :-)

oj tak jak czuje sie maluszka ze sie wierci to az serce sie raduje
 
reklama
U mnie od 4 dni waga ani drgnęła cały czas 65 kg, największy przyrost miałam tak od 30 tc, normalnie w przeciągu kilku dni kg za kg:D
 
Ja nie mam żadnych boczków :)
W pierwszej ciąży przytyłam 30 kg i boczków również nie miałam, ale bez rozstępów się nie obeszło...
Teraz mam 20kg na plusie , i również boczków nie mam wszystko idzie mi w brzuch :)
 
bogusia, oby. Bo w takim tempie to maz chyba musialby na porodowke wturlac. Ale widze, ze jak tydzien temu waga o 1 kg spadla wdol tak do tej pory stoi, z czego sie ciesze (tfu, tfu, by nie zapeszyc ;)).
 
reklama
Do góry