reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

moj w zeszy wtorek wazyl 6,440... ZNow malo przybral w 2 tygodnie.A tak sie cieszylam. A ja po swietach jestem zalamana...
 
reklama
Lila mając dokładnie 4,5 ms-ca ważyła 7700g cycek + owocki i warzywka od skończonego 4 miesiaca.
moja waga załamująca i na razie dałąm sobie spokój z odchudzaniem, ale dojrzewam do tego powoli.
 
Panienka - i jak po wizycie?
MiriannaK - ja też póki co odpuściłam sobie odchudzanie, ciężko się odchudzać gdy jeszcze się karmi cycem i dziecko wyciąga co najlepsze :)
 
Panienka - i jak po wizycie?
synuś waży 6800kg więc ładnie przybrał na mm :-) Poza tym wszystko Ok, szczepienie zniósł dobrze. :-DTyle, że mam go obserwować czy nie ma skazy po bebiku? Troszkę ma buźkę z czerwonymi krostkami :zawstydzona/y: Mam spróbować bebiko ha albo będzie mleko na receptę... Dziś jedziemy prywatnie do lekarza, na przepłukanie kanalika w oczku....
 
A my wróciliśmy właśnie od lekarza i Mikołaj w 10 dni przytył prawie 500g! Nadrabia zaległości aż za bardzo :-) No i skaza białkowa na tyle, że lekarz, który sam jest wielkim zwolennikiem i propagatorem karmienia piersią powiedział, że karmienie piersią już niedługo odstawiamy...
Mikołaj dzisiaj - 4,5 miesiąca 7060g
 
A moja niunia ważona wczoraj pokazała nam równe 8 kg :) jest juz co dzwigac :-)
Mamusia z rana ma 2 kg mniej niz z przed ciąży, w dzien troszke mi sie nadrabia i pod wieczór jestem na równi :zawstydzona/y:
Dziewczyny bardzo polecam wam picie herbaty zielonej, ja stosuje np Sage zieloną z malinami, pije ją 3 razy dziennie i albo sobie wmawiam albo ona naprawde działa, polecam !!! W 3 miesiące spadło mi 20 kg to chyba warto, tylko nieszczęsny brzusio juz nie taki piekny jak wczesniej ale nie ma co gderac, jak tylko bede juz mogła, zabieram sie za jakies cwiczonka :-)



ticker.php




ticker.php



 
reklama
agulek no to ciesze sie bardzo, że Ci sie udało bez zadnych wspomagaczy :-) karmiąc cycem napewno jest łatwiej ale jak widac nie wszystkie mamy mają na to szanse i nie jest juz tak łatwo wrócic do poprzedniej formy. Ja po cc nie mogłam pozwolic sobie na cwiczenia i własnie w herbacie znalazłam swój " ratunek". Moze jesli pomogła mi tylko psychicznie w zrzuceniu wagi to i tak ją polecam, nie wszystkie mamy taką przemiane materii i niektóre z nas nadal walczą z nadmiarem kg. Ja znam swój organizm i wątpie, czy bez niej udałoby mi sie osiągnąc swój cel :tak:



ticker.php




ticker.php



 
Ostatnia edycja:
Do góry