reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

Witam po bardzo długiej nieobecności :-)

Moja Wikusia dużo mniejsza w zeszłym tygodniu czyli w wieku 5 miesięcy ważyła 6950g:-)
A moja waga wskazuje 70, a przed ciążą było 63 więc jest źle... A najlepsze w tym jest to, że jem max dwa posiłki dziennie zazwyczaj 13 jabłko, 17 obiad, a waga ani drgnie... Od jutra idę na prawdziwą dietę:-) Bo niejedzenie nie pomaga.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bogusia - bo lepiej jeść 5 drobnych posiłków i wtedy organizm braki ciągnie z tkanki tłuszczowej, jak zjesz tylko 2 posiłki to organizm łyknie z tkanki tłuszczowej na początku, a potem przechytrzy Cię i nauczy się radzić sobie tylko na tych dwóch posiłkach i nici ze spadku wagi, ważne by też dużo pić, wtedy dużo się sika i wydalona jest z organizmu woda z wszelkimi toksynami, które hamują spalanie.

Adrianna we wtorek 8200g. Czyli nie taki klocek jak mi tu wszyscy wokół trąbią :p
 
ufff i po wazeniu mojego smyka wyszło ze wazy 8085 czyli ok:) przybył w 6 tyg 800g (bardzo sie z tego ciesze bo ostatnio było 2kg w 6 tyg) a mierzy 67cm:) i pani dr powiedziała tylko ze to duzy 4-miesieczny chłopczyk (przegania rówiesników w wadze i dł ciałka) i juz mi nie trabiła ze przekarmiam dziecko.
 
różyczk@ - no i dobrze, cm zostaną co jest wskazane, a waga się unormuje jak zacznie latać i spalać i będzie chłopak cud miód malina :)
 
reklama
Do góry