reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

reklama
Zuzka dziś po szczepieniu, fajnie, że następne dopiero po pierwszych urodzinach:) Prawie nie płakała. Waży 7kg i ma 68cm.
A u mnie waga już prawie jak przed ciążą, nie stosuję żadnych diet, a słodycze pochłaniam w mega wielkich ilościach;)
 
Silna wola to to co ostatnio poszukuję, już było dobrze i znowu gdzieś ją posiałam. Ja kg ciążowe to w pierwszych 2óch miesiącach straciłam, tyle, że w ciąży przytyłam 13kg, za to te dodatkowe 16 kg jakie próbuję zrzucić to po stracie pierwszego dzieciaczka. W ten sposób zabijałam smutek i tak mi się zgromadziło :zawstydzona/y:

Jakoś ciężko mi się do ćwiczeń zabrać, no ale pewnie będzie trzeba skoro raz - idzie lato, dwa - myślę o kolejnej dzidzi ;-)

Jak różna jest waga naszych dzieciaczków, później się powyrównuje, choć jeszcze waga samego kośćca ma tu coś do powiedzenia.
 
Dziewczyny, zazdroszcze wam tych ubywajacych kilogramow. Moj maly tylko na cycu a moja waga swoi. A nawet skoczyla do gory. Nie wiem dlaczego nie spada, szczegolnie, ze nie opycham sie. Ogolnie malo jadam. W ciazy tez za duzo nie jadlam, ale mialam ciaze zagrozona i duzo lezalam i przez to nabralam kg. Ale teraz z ich gubieniem to u mnie masakra. I wkurzam sie tylko jak czytam w gazetach dla mam, ze "karm piersia a ciazowe kg ci ubeda". W moim przypadku to niajk sie ma do siebie. Nie wiem. Moze jak przestane karmic to szybcie sie pozbede zapasow... :/
 
Ostatnie ważenie przyniosło mam 8kg, teraz nie jestem pewna:p a z mierzeniem to sama nie wiem bo co jest mierzona to ma dziwną długość, powiedzmy że raz rośnie a raz się kurczy:p ciuszki zakładam jej na 74:)

Co do mnie to masakra... Waga cały czas pokazuje 62, i bez względu na dietę nie mogę schudnąć ani grama... Wcześniej ważyłam 52 kg i mam zamiar dążyć do wagi 54-55, do wakacji mi się uda:)
 
Ja na poczatku ciazy wazylam 73,5.Przed porodem bylo 85,5 kg-czyl 12 kg na plusie.
Zaraz po porodzie bylo juz 74-czyli waga wyjsciowa a teraz 69-ale ta oponka na brzuchu:-)
Laura wazyla 3490 gram i miala 54 cm.Teraz ma 68 cm i 6800 gram-taka szczuplutka dziewczynka:-)
 
reklama
A moj w koncu dobil do 7 kg. Przynajmniej tak wskazuje domowa waga. Ale nie ma bata, zeby podwoil swoja mase urodzeniowa do ukonczenia pol roku. Musialby w przeciagu miesiaca przytyc 1,5 kg. To nie realne. Ale dlugasny jest. Powoli ubranka na 74 musze kupowac, bo te na 68 juz deko przykrotkie maja nogawki.

A u mnie... Waga stoi. I mimo, ze zmienilam jedzenia na bardziej chude, nie jadam slodyczy, wiecej sie ruszam to waga stoi jak zaczarowana... :/
 
Do góry