reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

reklama
Ale Wam zazdroszcze tych zrzuconych kg! Mnie zostalo do wagi sprzed ciazy prawie 6 kg i jakos od 2 tyg nie chce isc nic w dol :baffled::-( A chcialabym jeszcze wiecej zrzucic bo mialam nadwage przed ciaza.
A jesli chodzi o rozstepy: przez cala ciaze mialam idealny brzuch a rozstepy zrobily mi sie w dniu porodu! Zarowno na brzuchu jak i na piersiach i teraz wyglada to okropnie :szok::wściekła/y:
 
a ja mam demotywatora do zrzucania tych kilku kg. Z jednej strony śmieję się z małżonem, że po ciąży muszę się "wylaszczyć", zgubić te kilka kg, poprawić wygląd rozstępów...
no ale jakiś czas temu postanowiliśmy, że dokładnie za rok chcemy zaciążyć z drugim dzidziorkiem...no właśnie...teraz się namęczę a za chwile znowu będzie o samo :p
 
Andzia1987 - no my chcemy w maju zacząć staranka, ale chcę mimo wszystko zjechać, bo wagę wyjściową miałam wyższą niżbym sobie życzyła, a jak się zaczną kg kumulować, to potem będzie masakra :/. Póki co mam 5kg mniej niż na poczatku ciąży, jeszcze 15 kg di zrzucenia.
 
Nie wiem ile waży Lilka, ale jak weszłam z nią na wagę wyszło,że ma 5,9kg :)
A ja, odkąd jestem na bezmlecznej diecie i nie mam żadnego pomysłu na obiad poza kanapką z szynką to ważę 64kg, przed ciążą było mniej więcej tyle samo ale i tak to najniższa moja waga od 3 lat. Ja się cieszę, ale moja skóra,włosy,paznokcie wołają o pomoc...
 
reklama
Do góry