reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

reklama
tu jest ciekawy wątek o rozstępach, piszą coś o maściach z mocznikiem. Co prawda to opinie panów pakierów ale może coś w tym jest. Ja zamierzam kupić Alcepalan. Praktycznie to samo co Cepan, ale jeszcze tańczy i ma formę żelu dzięki czemu lepiej się wchłania.
 
16 dni po porodzie waga pokazuje -16kg:) a w ciąży przytyłam około 14...:) zleciało samo.. na początku bardzo szybko, a teraz już coraz wolniej, ale i tak fajnie, że leci w dół

co do maści.. kupiłam dziś cepan i specjalnie poprosiłam Panią o sprawdzenie składu z contratubexem i jest jednak trochę inny, cepan to w zasadzie sama cebula plus jakieś malusieńkie dodatki, zaczynam od cepanu, jak nie bedzie działał kupię co innego
 
Ola, to gratuluje. U mnie waga az tak szybko nie spada... :/ Szkoda

Co do cepanu to roznica z contratubexem jest taka, ze roznia sie iloscia danego skladnika, ale nie samymi skladnikami. :) W jednym jest wiecej cebuli a w innym wiecej heparyny. Ale sklad jest taki sam obu preparatow.

Aha, no i moja doktorka powiedziala, ze po cc wszelkie preparaty na blizny mozna stosowac dopiero miesiac po zabiegu!
 
Ola, ja smaruje narazie brzuch balsamem palmersa. Po miesiacu zaczne uzywac serum. Zobaczymy co poradzi, bo brzuch u mnie tez makabryzny, do tego ten brak jedrnosci... :/
 
ale serum tez ma 30 ml i kosztuje 40-50 zł i bardzo zle sie rozsmarowuje, ale działa. ja na razie tez mam balsam palmersa i brzuch zaczyna sie podnosic na szczescie, potem serum i vichy lipostretch. rozstepy sa okropne, pewnie czeka mnie jeszcze laser...:(
 
tu jest ciekawy wątek o rozstępach, piszą coś o maściach z mocznikiem. Co prawda to opinie panów pakierów ale może coś w tym jest. Ja zamierzam kupić Alcepalan. Praktycznie to samo co Cepan, ale jeszcze tańczy i ma formę żelu dzięki czemu lepiej się wchłania.

Cepan można stosować w przypadku karmienia, a przy Alcepanie pisze, że nie... więc zastanów się jeszcze
 
reklama
Hmmm moja waga jak stanęła tak stoi... cały czas jakieś 4 kg do zrzucenia. Ale chyba szybko sie ich ie pozbedę przez te słodkości ktore wciągam....
 
Do góry