reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

reklama
Weroneczka, no to mamy ten sam cel. ;) Tylko, ze ja w ten rozmiar chce sie wcisnac 5 grudnia, gdy beda chrzciny malego. :p A do tego wystarczy mi zrzucic tylko, albo az 10 kg...
 
Witajcie Dziewczyny!
Mój Skarbek przyszedł na świat 25.08, ważył 4,25kg. Obecnie waży około 4,7 kg. Mi zostało do zrzucenia min 8,5 kg do wagi z początku ciąży, a przyda się więcej;-)ale najgorszą zmorą są rozstępy:-(
 
wiecie co, ja nie patrzę na wagę tylko na ciuchy. 2 tyg. temu wbiłam się w jeansy przedciążowe. Od kilku dni mam wrażenie, że są luźniejsze. Waga się rozpsuła, więc nie wiem czy rzeczywiście chudnę jeszcze bardziej. Fakt, że jestem prawdziwy milky bar. Mały ciumka jak szalony, a z powietrza to mleczko się nie bierze i chyba dlatego chudnę.
 
agulek, a czym karmisz malego? Hmmm, szczerze mowiac to jakos malo on wazy. Moj urodzil sie 6 dni po twoim a wazyl 4,24kg a w we srode (czyli prawie tydzien temu) jak go warzyli to waga pokazala 5,08. Moj na piersi.

andzia, cos w tym jest. Ja co prawda jeszcze nosze spodnie ciazowe, bo te sprzed ciazy wogole sie nie mieszcze, ale jak tydzien temu byly akurat, tak od wczoraj mi niemilosiernie spadaja z tylka. A waga stoi w miejscu, co mnie dobija...

Aha, dziewczyny, czy wiecie, czy 6 tyg po porodzie moze utrzymywac sie jeszcze opuchlizna? Bo ja mam wrazenie, ze jeszcze jestem opuchnieta, bo np. nie dam rady jeszcze w swoich butach chodzic. Jak prze d ciaza byly luzne tak teraz ledwo zakladam...
 
koralowa karmię piersią. Przy wyjściu ze szpitala Mały ważył 4 kg. Jak miał prawie 6 tyg ważył 4,39 kg i doktorka powiedziała, że jest ok :-) po prostu taki Jego urok że nie jest pulchny ;-) 21 X idziemy na szczepienie i będzie ważonko. Jeśli się okaże, że coś nie tak to będziemy dokarmiać. Jednak myślę, że tak nie będzie. Każde dziecko jest inne :-) Marcin dużo czasu spędza przy cycu, no ale pieluszki też się szybciutko napełniają ;-)
Ja jeszcze nie mam szans na wciśnięcie się w spodnie sprzed ciąży :-( a nawet nie próbuję, żeby się nie denerwować. Przytyłam sporo i na całym ciele :-( no ale od początku ciąży miała wilczy apetyt, no i mam efekty ;-) no cóż, powoli jakoś dojdę do formy :-)
 
Moja jak sie urodziła ważyła 4550g mierzyłą 62cm, przy wypisie 4270 a teraz w 7 tygodniu wazyła 5975g, teraz pewnie przekroczyła 6kg. ale jest też dośc długa . A kupki robi co 2-3 dni.

Moja waga to chyba największa tutaj hehe. ale ja zawsze wazyłąm duzo a " nie wygladałąm na tyle" np z kumpela nosiłyśmy rozmiar 40 ona wazyła 55kg a ja 70kg przy wzroście 172cm
Teraz mam rozmiar 46 i 97kg w ciaży przytyłam 13kg, co już mi w całości spadło a do zrzucenia 22kg.:baffled::sorry2: ale bardziej mi chodzi o dobicie do rozmiaru 40/42.

no ale zaczynam batalię i wczoraj byłam na aerobiku
 
reklama
Do góry