reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

reklama
ja nie mam szczęśliwie baterii w wadze, ale w spodnie sprzed sie nie mieszcze a ciązowe za wielkie, na pewno jest mnie o wiele za dużo, ale przytyłam 20 kg w ciąży.

Julka jutro kończy 7 tyg. i nosi jeszcze rozm. 56 ale na styk, ważenie w czwartek.
 
U mnie do zrzucenia 5kg ciążowych. Umiejscowiły się w tyłku i udach i też w nie wszystkie przedciążowe spodnie wchodzę. Ale ogólnie nie jest źle.
 
koralowa karmię piersią. Przy wyjściu ze szpitala Mały ważył 4 kg. Jak miał prawie 6 tyg ważył 4,39 kg i doktorka powiedziała, że jest ok :-) po prostu taki Jego urok że nie jest pulchny ;-) 21 X idziemy na szczepienie i będzie ważonko. Jeśli się okaże, że coś nie tak to będziemy dokarmiać. Jednak myślę, że tak nie będzie. Każde dziecko jest inne :-) Marcin dużo czasu spędza przy cycu, no ale pieluszki też się szybciutko napełniają ;-)
Ja jeszcze nie mam szans na wciśnięcie się w spodnie sprzed ciąży :-( a nawet nie próbuję, żeby się nie denerwować. Przytyłam sporo i na całym ciele :-( no ale od początku ciąży miała wilczy apetyt, no i mam efekty ;-) no cóż, powoli jakoś dojdę do formy :-)
Agulek, wg mnie to jednak malo. Moj tez przy wypisie wazyl 4 kg, dokladnie 4,08. Wychodzi, ze Twoj w 6 tygodni przybral niecale 400 gram, to bardzo niewiele. Co najmniej 120 powinien przybrac w ciagu tygodnia, jesli jest na cycu.
Tu masz ciekawy artykul:
Ile powinno przybierać na wadze dziecko karmione piersią??? - forum, porady, w ciązy
 
Bardzo malo Agulek ,ale skoro lekarka nic nie powiedziala to na pewno wszystko jest wporzadku. Moj maly zarloczek przez pierwsze 2 miesiace przybieral po 350gr na tydzien, no,ale on urodzil sie malutki 2900kg.
 
Dziewczyny, to ja wam zazdroszcze, ze wchodzicie w spodnie sprzed ciazy. Ja moge tylko pomarzyc. Do tego waga poszla lekko do gory. :/ No i wczoraj chcialam zalozyc bluze, ktora nosilam pare lat temu, gdy duuuuzo wazylam. Za krotka, za obciska na brzuchu. O cyckach juz nie wspomne. Masakra... Jak tak dalej pojdzie, to wyjdzie, ze na chrzicny malego bede zmuszona zalozyc spodnie ciaozwe, fuck...
 
Co do mojego Szkraba, to nie mam zamiaru panikować. 21 X mamy szczepienie i ważonko. Wtedy będzie okazja się dowiedzieć, czy wsio ok:-)Mały jest zadowolony, ładnie wygląda, śmieje się coraz częściej, więc nie będę szukała problemów tam gdzie ich nie ma;-)parę dni temu ważyliśmy Go na wadze elektronicznej w domu i ważył 4,7 kg, zobaczymy jak to się będzie miało do wagi w przychodni.
Jeśli chodzi o moją wagę, to systematycznie spada:happy:do wagi sprzed ciąży zostało mi 7,3 kg a mam zamiar zrzucić więcej, bo przed ciążą przybrałam parę kilo:zawstydzona/y:
Nawet zaczęłam ćwiczyć, choć nie jest to proste przy tym moim maluchu;-)
Chrzest 24 X, strój wybrany...zakryje to i tamto;-)
 
Hejka Kobietki! Ehhhh moja waga nadal jak stała tak stoi.... czyli jeszcze jakieś 4 kg do zrzucenia... A mały waży 5620 g, a przy wypisie miał 3580 g. Pediatra stwierdziła że mała kluska z niego :-D
 
reklama
Moja waga stopniowo spada...:-)
wczoraj byliśmy na szczepionce...mój Mały waży 5,37 kg i Pani Doktor powiedziała, że wszystko jest ok:-) dobrze, że nie panikowałam;-)
 
Do góry