reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga Lipcowych Bobaskow

Grześ na dziś: waga:10,2 kg, wzrost:77 cm, klata: 48 cm, głowa: 45,5 cm.
Grześ mniej przybrał na wadze, bo jak był chory, to niemal w ogóle nie chciał jeść (jadł tylko mojego cycusia w nocy).
 
reklama
Ja jednak dzis nie poszlam, bo padalo i nie chcialo nam sie ruszyc, ale wazylam go na wadze elektronicznej w domu to pokazala 10.300 , wydaje mi sie ze to prawdziwa jego waga, bo zazwyczaj jak go wazylam na domowej i w przychodni to bylo tak samo badz pare gram roznicy.
Teraz to juz wybiore sie po powrocie z pl, czyli za dwa tyg., bo u mnie waza w pon. i sr.
 
A my poszlismy do przychodni,padalo od rana ale na szczescie sie przejasnilo i bylo bardzo cieplo:-)
Amelcia wazy 8.3 kg i mierzy 71 cm:-)
 
reklama
Do góry