reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost Naszych Dzieciaczkow

reklama
No więc wymiary Mariki w dniu ukończenia 7 miesiąca, zrobione u lekarza, wyszły nastepujące:
- waga: 7850 g
- wzrost: 68 cm (mnie wychodzi 71, 72 cm ;-) )
- obwód główki 43,5 cm
- obwód klatki piersiowej: 44 cm

Maleńka jest zdrowiutka i pani dr. powiedziała że rozwija się "książkowo" :-) Zadowolona była, że Mariczka odrobinkę przystopowała z przybieraniem na wadze... teraz przybiera po ok 600 g na miesiąc i podobno tak jest super! :-) (wczesniej zdarzało sie po 1000, 1300 g miesiecznie ;-) )
 
Rudykot2 Twój Franek podobnie jak mój Adaś:) Waży ok 7kg a body na 80cm są na styk!!! Jeśli chodzi o buciki to w rozmiar 19 jest akurat-moja mała wielka stópka:)Jak bedzie starszy to na płetwy przynajmniej nie bedziemy musieli wydawać hihihi:):-D
 
Agatka 3 dni przed ukończeniem 6 miesięcy ważyła 7680. Przez 3 tygodnie przybrała tylko 180 g. Trochę malutko chyba, ale nie martwie sie tym za bardzo bo na siatce centylowej jest zawsze w granicach 60 centyla. Poza tym zaczęlam powoli wprowadzać jej owoce i warzywka. bardzo lubi jeśc łyżeczką :-)
 
My u lekarza bylismy z czwartek: Maciej mial szczepienie więc przy okazji bylo ważenie...w obecnej chwili nasz synus wazy 7320.....
niby niewiele ale ręce już urywa od noszenia:-D :-D
 
reklama
Dawidek na dzien wczorajszy wazy 7860g i ma 73 cm dlugosci :happy:

a szczerze Wam powiem ze czasami mi sie wydaje ze wazy ponad 20 kg :-D
 
Do góry