reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost Naszych Dzieciaczkow

No to moja Mariczka tez do tych wielkich dzieci nie nalezy... na 6 miesiecy (11.03) wazyła 7390g a dokładnie w dniu ukonczenia 7 miesiaca (12.04) wazyła 7850g.
Ja tam sie nie martwie, tym bardzierj ze chodzi o dziewuszki, które lepiej przeciez zeby były sliczne i filigranowe a nie wielkie baby! Prawda!? ;-) :-)
 
reklama
Jasne Ines - masz racje !!

Ale czasem człowieka nachodzą wątpliwości czy aby nie za mała i nie za chuda, może mało je....


Wczoraj spróbowałam Ali dać więcej zupki bo może te 120g to za mało ...
Owszem zjadła - ale nie długo to sie utrzymało w jej brzuszku - pawik

Więc jak nie chce jeść więcej to jej nie zmuszam
 
No moja Mariczka zupki albo dania z mieskiem do niedawna zjadała max 100 ml. i mowy nie było o ani odrobinie wiecej bo pluła strasznie jak juz nie chciala :-D A od dwóch dni zjada ok 150-180ml. :-) Potem tez pluje jak ma juz dosc ;-) :-DZaczyna wiecej jesc ale rusza sie tez straaasznie duzo! Nie wiem jak wasze maluchy ale moja mala jest straszna wiercipieta... jak nie spi :-D bo ona w dzien potrafi po 6 godzin nawet spac (w 2, 3 turach ;-)) + w nocy 8-12 godzin :-)
 
ja tam sie juz wogole nie przejmuje waga malej. i jedzeniem tak samo - sama wie, ile jest jej potrzebne. czasem zjada 150 sloiczek zupki, a czasem tylko pol i juz nie chce. i nigdy jej nie wciskam na sile. widocznie takie jej urok :-)
 
Matko to ja chyba musze zakręcić kurek mojemu smokowi:szok:
Wiktor zjada cały słoiczek zupki czyli ok 150ml + trochę Misiowego ogródka, oprócz tego mleczko 3x po 180ml i jedno na noc 210ml. A efekt tego taki że mając prawie 6mc waży 8950 gram, mierzy 69 cm. Rośnie mi pudzian:-D
 
No to sobie nizle Wiktorek podtył :-D
A waga mojego klocuszka z wczoraj to 8060g!!! Przekroczyła 8 kg! Ostatnio wydaje mi sie ze sie jej apetyt zwiekszył...
 
Mój miś na 6 miesięcy waży 7900, a mierzy 75 cm. Cieszę się bo przybrał przez 2 tygodnie ok 400 g, więc już mi nikt nie będzie wmawiał, że dziecko niedożywione;-);-);-)
Z wagą jest między 25, a 50 centylem, a ze wzrostem ..................ponad 97 centyl:szok::szok::szok::szok::szok:
Koszykarz mi rośnie:-D:-D:-D
 
Emilka w dniu 6 miesięcznicy ważyła 6600 od ostatniego razu przytyła prawie kilogram - nareszcie
 
reklama
O rany ale musi byc z Emilki drobineczka! Ale to dobrze że już tak ładnie zaczęła przybierać :-) No i najważniejsze że jest zdrowa :-)
 
Do góry