reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost Naszych Dzieciaczkow

reklama
Mysle ze brak slodyczy moze wyjsc tylko na zdrowie :tak: Ninka jesli juz to czasem je kostke czekolady albo czekoladowe kuleczki nestle. cukierki, batoniki, gumy i inne zapychacze sa u nas zabronione - po prostu nigdy ich nie kupujemy i nie ma problemu.
 
U nas w domu też w ogóle nie ma słodyczy... poza tym Marika jest "inna" :-D Moniqa widziała jak ona "kocha" słodycze :rofl2::-D Pewnie ma to po mnie chociaż ja raz na rok drożdzówką jakąś nie pogardzę albo łyżeczką nutelli (szczególnie czasem mnie przed @ jakoś ochota nachodzi:sorry2:) ;-)
 
O tak widzialam ;-) ... Marika pieknie kwituje czekoladki ... bardzo wyraźnie ... "bleeeeeeee" :-):-D ... ale to bardzo wielki plus dla Mariczki ... brawo !! :tak:... reaguje jak ja na rodzynki :-D;-)

ale w ogole to ja sobie tez tak myslalam dzisiaj ... ze to ze bąbelek teraz tak "duzo"waży ... wcale nie znaczy ze jest grubiutki ... niezapominajmy ze kosci tez waża ... moze jest grupokoścista ... np. moja siostra wcale nie jest gruba, ale jej kosci duzo waża :tak:... tak wiec Mada, Monia wy sie wcale tak waga nie przejmujcie, bo wg mnie wasze dzieciaczki wcale nie wyglądają na "spasione" :no:
 
Nadszedł czas na bilans dwulatka Amelii O. :unsure::rolleyes2::cool2::-p;-)

Wzrost 96 cm, waga 17 kg....obydwie wartości mieszczą się w 97 centylu...

Nasza pediatra, nie mówiąc mi ani słowa o wadze małej wpisała w książeczkę zdrowia "otyłość"....:baffled::eek::confused2:...
 
ooo już odrazu otyłość....Ale Amelka jest wysoka! ZA niedługo będzie miała metr!!!:-D

Tak czasem widzę w parku półtoraroczne dzieci takie wysokie jak Olek (ale mają wysokich rodziców). A Olo ma 88cm(wg lekarza); 90cm(wg mnie) i 13,70kg, no tak ale ostatnio je tylko mleko i obiad....:no:
 
Moniś to Amelka wysoka jest:tak:, a wagą to ja bym sie tak nie przejmowała napewno z tego wyrośnie - wyciągnie sie:tak:
 
Milkshake to nasze dzieciaczki bardzo podobnej postury są ;-)
Marika ma 88cm(wg lekarza) 90,91 (wg mnie ;-)) :-D:tak:No i waży na dzień dzisiajszy 13,6
Monika Amleka jest bardzo wysoka jak na swój wiek to i wagę ma wyższą... myślę, że lakarka przesadziła wpisując otyłość :baffled:
 
reklama
ZA niedługo będzie miała metr!!!:-D

Właśnie z tego śmialiśmy się dziś w pracy :-D:-D:-D...że jeszcze tylko 4 cm i Amelka będzie metrowa :cool2:

Moniś to Amelka wysoka jest:tak:

Napewno nie po mnie Iwonko...ja mam ino 1,60 ;-):-) Ale tatuś ma 1,82 -- to pewnie po nim :tak:

... myślę, że lakarka przesadziła wpisując otyłość :baffled:

Dokładnie tak samo myślę -- otyłość to choroba a Amelka jest ruchliwa, biega może nie za szybko ale biega, nauczyła się skakać ;-)wieć wcale się nie przejmuję opinią naszej pani dr :sorry2:
 
Do góry