reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga I Wzrost Bobasów

reklama
Pomylilam watki, wiec tu tez napisze :tak:
Maja w piatek na szczepieniu. No i wagi mamy 10,5 kg i lekarz nic nie powiedzial ze Maja malo wazy.
Widzisz Joaska Jagoda jest ciezsza od Mai :-D:-D:-D:-D:-D
 
Nas tez nie wazyli, wogole jestem bardzo niezadowolona z ostatniego szczepienie Mai i spotkania z pania M. Teraz juz na sto procent zmieniamy albo przechodnie albo tylko lekarza. Wazniejsza dla naszej pani jest kariera .............ale nie lekarska.
Moze wobec innych pacjentow jest calkiem inna ale to nie pierwsza taka sytuacja. :-(
 
Owszem lekarka zbadala ja ale nie zadowolilo mnie to jak to zrobila. O wazenie musialam poprosic pielegniarke. A pozniej odbylo sie szczepienie.
Pamietam jak Maks chodzil na szczepienia a wtedy taka wizyta trwala conajmniej 30 min bo lekarz musial zrobic porzadny wywiad lekarski (tak chyba to sie nazywa). A tu po pierwsze bylam umowiona na 12, lekarka pojawila sie o 12.35 bez zadnego przepraszam i zadnego wyjasnienia. A jej "wywiad" trwal z 5 min. Wiecej czasu spedzila w recepcji niz z nami w gabinecie. :-(
 
Ojej to nieźle.U mnie jak jest szczepienie to jest między 12 a 13 i tylko w tej godzinie szczepią.
Ale lekarka z wszystkich stron ogląda dziecko i bada.
A jak w piątek byłam u lekarza to nawet pielęgniarka mi się pytała jak Dominika wygląda ze szczepieniami.Bo coś się jej przypomina ze ma jedno szczepienie nie zrobione.
Ładne suwaczki zrobiłaś dzieciakom

 
U nas tez jest miedzy 12 i 13. Ale dostajesz numerek i masz byc na ta i na ta godzine, bo pani przyjmuje tylko 4 osoby. My zarejestrowalismy sie na 12 i bylismy jedyni w tym dniu na szczepieniu.

Zmienilam suwaczki bo mi jakos nie pasowaly :-D:-D:-D
 
Acha u nas nie ma tak że się rejestrujesz na godzinę.
Ja chodzę na szczepienie w ten dzień co mi pasuje lub mi lekarz powie że w danym dniu mam przyjść.
A wiesz ze te suwaczki są jednak lepsze od tam,tych co miałaś
 
reklama
No to Woloszki ale Ci się trafiło:no:U nas najpierw dokładne zbadanie dziecka potem waga i mierzenie a na końcu szczepionka leci.No i przy wypisywaniu papierków lekarka wypytuje o wszystko.Nieraz pyta też jak ogląda dziecko np.u Victorka zawsze rozmawiamy o naczyniaku jakie zmiany ja zauważyłam i takie tam i to właśnie przy badaniu.
 
Do góry