reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga I Wzrost Bobasów

reklama
Tak jest bezplatny ale nie dla wszystkich i zalezy jaki rodzaj wczesniej bralyscie. Wiecej sie doiwedz u lekarki, ja sie tak wlasnie zrobilam dzien wczesniej sie pytalam o ta szczepionke i poiwedzieli mi ze za darmo, na nasteony dzien przyszlam z Maja i sie okazalo ze musze zaplacic bo mialam ta skojarzona. Ja sie zapomnialam a i nie kompletna informacje pani mi daly. Maje juz mialam gotowa do szczepienia rozebrana a ona mi ze place tyle i tyle, naszczescie pielegniarka byla fajna i zaplacilam dopiero po szczepieniu jak podjechalam do bankomatu :-):-)
 
Acha Dominika nie miała żadnej szczepionki płatnej
Dziś mi pielęgniarka mówiła ze mamy przyjść za miesiąc na bezpłatny Hiberix
Bo dotychczas to była płatna szczepionka.
Ale teraz zrobili dla wszystkich dzieci bezpłatny w naszej przechodni
 
reklama
Do góry