reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga I Wzrost Bobasów

reklama
Hehe dobre z tymi lodowkami i wzrostem,u nas juz dawno Victor musi sie schylac jak stoki obok a ja otwieram lodowke:-Di mowie uwaga lodowka a on kuca:-D:-D
 
U nas w lodówce niet raczek;-) I Antek nie otwiera, zo to od 2 tygodni drzwi poszły w ruch:szok: skubaniec otwiera i zamyka drzwi, na nic juz noje blokady na drzwiach:-(
a waga, z przedwczoraj na golasa 14900:szok:
 
Marta wlasnieobejrzalam sobie zdjecia Antosia na blogu i ja nie wierze ze on tyle wazy, nie wyglada na tyle. I wogole sie zmienil nawet darek powiedzial ze wyglada calkiem inaczej. :-D:-D
 
Tak Woloszki, zgadza sie, on n atakiego nie wyglada;-) nawet jak spotykamy z jego rówiesnikami, jest od nich masywniejszy ale wcale nie dużo wiekszy, te kg czuć jak sie go podniesie;-) I mówisz ze tak sie zmienił, hmmm....:-)
 
reklama
No pewnie ze sie zrobil powazniejszy :-D:-D Wszystkie dzieciaki robia sie doroslejsze hehehe przeciez juz niedlugo beda konczyc dwa latka. Tylko moja Maja dalej wyglada jak maly zboj :-p:-p:-p
 
Do góry