reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wymiary naszych dzieciaczków :)

reklama
Pabla Lenka jest ruchliwa i pewnie stąd ta waga
ale 8 kg to nie jest źle:-) jest smukłą dziewczynką:tak:
zadowolona no to piękna waga Emilki:-)
 
hej,
u nas myślałam że będzie lepiej - jestem zawiedziona:-(
waga - 8 kg
wzrost - 74 cm
Pabla- nie martw sie, najwazniejsze, ze Lenka jest zdrowa. Po pewnym czasie nadrobi, no i chyba lepiej, ze bedzie szczupla dziewczynka, a pozniej szczupla kobietka;-).
Kolejne pokolenia babć i mam nie przyjmują do wiadomości, że raz wykształcone komórki tłuszczowe nigdy nie znikną. Nawet jeżeli dziecko straci na wadze, komórki tłuszczowe pozostaną. Będą latami czekały na swoją kolej, aby w pełni się rozwinąć, zwiększyć masę ciała dziecka i stworzyć z niego grubego młodzieńca i otyłego mężczyznę.
 
Ostatnia edycja:
Pabla, no ale Lenka szybsza od kalorii, ktore pochłania, nie nadążają za nią;-) A waga urodzeniowa potrojona z okładem, więc moim zdaniem nie ma powodów do obaw - u nas pewnie podobnie będzie, sprawdzimy za tydzień.
 
Zadowolona super wynik:tak:
Julia no to Zuzu przypakowała:tak::-)
Pabla nic sie nie martw, u nas niby 8700 ale waga urodzeniowa nie potrojona, bo Kuba się urodził 3250 więc jeszcze brakuje,ale nasze dzieci z tych ruchliwych więc ja sie nie martwie:tak:
 
No nam do potrojenia pewnie też trochę brakuje po z miesiąc temu dziecko ważyło 8800g więc teraz na pewno nie waży 10800g żeby waga była potrojona. Bo Adaś urodził się z wagą 3600g.. Zobaczymy za 3 tyg.:happy2:
 
reklama
Pabla, trzeba było ważyć w zużytym pampie ;-) Żartuje oczywiście. Nie przejmuj się, Lenka jest bardzo żywa i energia skądś musi pochodzić:tak:Miki był niczego sobie a teraz taki chudziol, że szok;-)
 
Do góry