reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wada letalna mojej córeczki....

reklama
@Destino nie musi zakładać kolejnej zrzutki. Ona trwa jeszcze więc można wpłacać a pieniążki i tak trafia do malutkiej. Baaaardzo się cieszę że się udało
 
Cudownie wieści [emoji4][emoji4][emoji4] niech zbiórka trwa, może starczy jeszcze na inne potrzebne przedmioty dla Tosieńki...Ona zasługuje na przysłowiową gwiazdkę z nieba [emoji8]
 
Udostępniam gdzie się da, bardzo się cieszę, że udało się zebrać cała kwotę:) i mam nadzieję, że uzbieracie na jeszcze wiele innych potrzeb Tosi
 
reklama
Jestesmy w szoku!
Nie spodziewałam się, że aż tak szybko pójdzie!
Jesteście wspaniałe!
Moja rodzina i znajomi też się przyłączyli. Nawet nie wiem kiedy i jak to się ruszyło :)

Myślę, że zostawię te zrzutke. To co uzbiera się więcej, będzie na inne sprzęty dla Tosi :)

Cały czas powstrzymuje się od płaczu, tak mnie to wzrusza. Dla nas to tak wiele znaczy! Macie takie dobre serca ❤️

Tosia jest dziś tak aktywna - chyba czuje, że coś się dzieje :D
 
Do góry