reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

To ciekawe czemu tak...
Kiedyś czytałam o dziewczynie co okresu nie miała 42 dni testy negatywne, poszła do lekarza w końcu a okazało się że zaczęła 2 msc ciąży. No ale ona pisała że robiła testy z jednej partii i podobno jakieś wadliwe były.

Może u Ciebie coś tam się zagnieździło 😆😆😆😆😆😆
Szczerze to też o tym pomyślałam 🙈 🤣 po może 4 pinku (zamówiłam 5 z allegro) wysłałam męża do apteki po dwa jakieś inne. Kupił. Zrobiłam i i tak negatywy 🤣 więc u mnie na bank to nie wadliwa partia 🤣🤷🏼‍♀️
 
reklama
Tak potwierdzam, kiedyś też miałam cykl 46 dniowy, okres w końcu wywołałam duphastonem, bo cykl był bezowulacyjny, a zamiast pękniętego pęcherza miałam torbiel.
Lepiej idź na usg bo bez wywołania okresu możesz jeszcze długo czekać :)
Bolą mnie piersi od 3 dni więc może uda się bez wywoływania. Ale jeśli nie to na bank odwiedzę gina.
 
Ja dzisiaj z paczkomatu odebrałam pakiet 10 testów 😁😁😁😁
Jutro będzie termometr już może, i zaczynam paski owu uzywać ...
No bardzo liczę na ten wrzesień.... dzieci do szkoły, mąż wyjeżdża...byle po owulacji😖🤔🤔🤔
Będę sobie sikać od 8 dni po dzień okresu i szukać cieni pod oknem na oknie i na balkonie pod też... oby sąsiedzi mnie nie widzieli tylko 😁😁😁💚
Myślałam, że tylko ja pod oknem testy prześwietlam 🤣 🙈 Boże co te starania robią z człowiekiem 🙄🙈😅
 
To ciekawe czemu tak...
Kiedyś czytałam o dziewczynie co okresu nie miała 42 dni testy negatywne, poszła do lekarza w końcu a okazało się że zaczęła 2 msc ciąży. No ale ona pisała że robiła testy z jednej partii i podobno jakieś wadliwe były.

Może u Ciebie coś tam się zagnieździło 😆😆😆😆😆😆
Kurcze,ja w pierwszej ciąży nie do końca planowanej 😂zrobiłam test 7/10 dni po terminie @ i też ledwo co widziałam kreskę 😅poszłam do gina parę dni później to był już 6tydzien i któryś dzień .
 
Szczerze to też o tym pomyślałam 🙈 🤣 po może 4 pinku (zamówiłam 5 z allegro) wysłałam męża do apteki po dwa jakieś inne. Kupił. Zrobiłam i i tak negatywy 🤣 więc u mnie na bank to nie wadliwa partia 🤣🤷🏼‍♀️

No to kurcze nie wiem.
Szkoda bo ja od razu bym myślała że jestem w ciąży a testy się nie znają 🤣🤣🤣
 
Tak potwierdzam, kiedyś też miałam cykl 46 dniowy, okres w końcu wywołałam duphastonem, bo cykl był bezowulacyjny, a zamiast pękniętego pęcherza miałam torbiel.
Lepiej idź na usg bo bez wywołania okresu możesz jeszcze długo czekać :)
To ja przebije.. cykl 62 dni ale to po intensywnym treningu 😅 dupek był i przyszlo
 
Ja dzisiaj z paczkomatu odebrałam pakiet 10 testów 😁😁😁😁
Jutro będzie termometr już może, i zaczynam paski owu uzywać ...
No bardzo liczę na ten wrzesień.... dzieci do szkoły, mąż wyjeżdża...byle po owulacji😖🤔🤔🤔
Będę sobie sikać od 8 dni po dzień okresu i szukać cieni pod oknem na oknie i na balkonie pod też... oby sąsiedzi mnie nie widzieli tylko 😁😁😁💚
I wklejaj nam tu, też bym chciała sobie polukać i się "pobawić" czy coś widzę :p :D
 
Mam takie samo nastawienie!!!
Może oprócz testowania, ale termometr zamówiony, owulaki zamówię w dużych ilościach !!! I jeden ciążowy! Żeby nie zwariować 🤣🤣🤣 i wrzesień musi być mój!!!!
Ja dziś drugi dzień biorę Aromek i mówię do moich jajników, że mają produkować, nie ma obijania się :D Testy wszelkiej maści czekają w gotowości, wrzesień będzie nasz!!!!

...no i teść już sobie zamówił od nas wnuka na swoje majowe urodziny, to nie może być inaczej :p
 
reklama
Ja dziś drugi dzień biorę Aromek i mówię do moich jajników, że mają produkować, nie ma obijania się :D Testy wszelkiej maści czekają w gotowości, wrzesień będzie nasz!!!!

...no i teść już sobie zamówił od nas wnuka na swoje majowe urodziny, to nie może być inaczej :p

Mój mąż też chce na maj bo też ma urodziny, ale cóż ja biedna poradzę 😆😆😆😆
Ale jak nie w tym roku to może za rok się uda w maju 🤣🤣🤣🤣🤣
 
Do góry