reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
Planuję kupić na przyszły cykl termometr owulacyjny, jaki polecacie? Zaczęłam szukać ale na allegro jest ich pełno i każdy niby opinie pół na pół ... Poczekam jeszcze kilka dni ( bo może akurat się udało zaciążyć) ale chciałabym od początku nowego cyklu zacząć przygodę z mierzeniem temperatury termometrem owulacyjnym.
 
Planuję kupić na przyszły cykl termometr owulacyjny, jaki polecacie? Zaczęłam szukać ale na allegro jest ich pełno i każdy niby opinie pół na pół ... Poczekam jeszcze kilka dni ( bo może akurat się udało zaciążyć) ale chciałabym od początku nowego cyklu zacząć przygodę z mierzeniem temperatury termometrem owulacyjnym.
ja kupiłam owulacyjny Microlife. Nie jest drogi, a daje radę 😉 No i zaczynam mierzyć jak już skończy się krwawienie
 
reklama
Piękne, czy któraś z was miała robioną drożność jajowodów? Jeśli przez jeszcze 2 cykle nie zaskoczy to mam tę perspektywę przed sobą i nie wiem, na co się ewentualnie nastawiać :D W internecie oczywiście same piękne słowa i pozytywne opisy :p
 
Do góry