reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

Piękne, czy któraś z was miała robioną drożność jajowodów? Jeśli przez jeszcze 2 cykle nie zaskoczy to mam tę perspektywę przed sobą i nie wiem, na co się ewentualnie nastawiać :D W internecie oczywiście same piękne słowa i pozytywne opisy :p
Ja miałam dzisiaj i dziwne to uczucie🥴, ale wszystko wyszło git 👌🏻. Wstrzykuje się jakiś płyn przez taką cienką rurkę i ogólnie wprowadza się coś takiego jak balon z powietrzem, który rozpycha macicę (ból porównywalny do menstruacyjnego). Do tego robi się też USG dopochwowo. Najlepiej wykonać badanie między 6-12 dc. Ja aktualnie jestem w 10 dc.
 
reklama
J
O matuniu, ale Wam się tutaj szansa na dawcę sypie 😄

Kobietki, wiadomo, jak ktoś ma problemy, to tez jest i do tego inne podejście.

U mnie będzie inny problem, niż np. owulacja, dlatego może z 2 maks cykli postaramy się i na tym koniec. Jak sie nie uda, to trudno, swoje już mamy. Czwarty dzidziuś tak po prostu zaczęłam ja czuć, że chciałabym jeszcze, ale nie jest tak, ze za wszelka cenę muszę mieć. Pisałam na lipcowych staraczkach, jaki może być u mnie problem (a bardziej u meża), a na pewno z tym nie będziemy nic robić, bo jest ok, jak jest teraz. Nie pogłębia się problem (mąż chodzi kontrolować), więc nie chcemy iść w bardziej "restrykcyjne" leczenia.
Też mam takie samo podejacie.mam już jedno i fajnie by było mieć drugie ,ale jak nie będzie to trudno...Ale pamiętaj, że my jesteśmy i innej sytuacji....już swoje pociechy mamy,jako matki ,spelnilysmu się już w tych rolach,ale są dziewczyny które cierpią bo starają się choć o to jedno wymarzone i nie idzie zaskoczyć,albo któraś że stron ma problemy zdrowotne.My mamy całkiem inne sytuacje.takie moje zdanie
 
J

Też mam takie samo podejacie.mam już jedno i fajnie by było mieć drugie ,ale jak nie będzie to trudno...Ale pamiętaj, że my jesteśmy i innej sytuacji....już swoje pociechy mamy,jako matki ,spelnilysmu się już w tych rolach,ale są dziewczyny które cierpią bo starają się choć o to jedno wymarzone i nie idzie zaskoczyć,albo któraś że stron ma problemy zdrowotne.My mamy całkiem inne sytuacje.takie moje zdanie
Wiem, i też wiem, że nie powinnam do końca podchodzić do każdego z moją myślą, dlatego wybaczcie, jak kogoś uraziłam...
 
J

Też mam takie samo podejacie.mam już jedno i fajnie by było mieć drugie ,ale jak nie będzie to trudno...Ale pamiętaj, że my jesteśmy i innej sytuacji....już swoje pociechy mamy,jako matki ,spelnilysmu się już w tych rolach,ale są dziewczyny które cierpią bo starają się choć o to jedno wymarzone i nie idzie zaskoczyć,albo któraś że stron ma problemy zdrowotne.My mamy całkiem inne sytuacje.takie moje zdanie
albo pierwsze w nowym związku, tak jak u mnie :) Mamy dwójkę, ale biologicznie mąż nie ma jeszcze dzieci
 
...
 

Załączniki

  • d996bce5-5a2b-4487-bace-d7ad8176bfc4.jpeg
    d996bce5-5a2b-4487-bace-d7ad8176bfc4.jpeg
    28,7 KB · Wyświetleń: 73
reklama
Piękne, czy któraś z was miała robioną drożność jajowodów? Jeśli przez jeszcze 2 cykle nie zaskoczy to mam tę perspektywę przed sobą i nie wiem, na co się ewentualnie nastawiać :D W internecie oczywiście same piękne słowa i pozytywne opisy :p
Ja miałam drożność razem z laparoskopia i histeroskopia, wiec spałam w trakcie. Dziewczyny, które miały robiona sama drożność i maja/miały niedrożne jajowody często wspominały o dość silnym bólu podczas badania.
 
Do góry