reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

Piękne, czy któraś z was miała robioną drożność jajowodów? Jeśli przez jeszcze 2 cykle nie zaskoczy to mam tę perspektywę przed sobą i nie wiem, na co się ewentualnie nastawiać :D W internecie oczywiście same piękne słowa i pozytywne opisy :p
ale na co się nastawiać? To badanie i lekarz stwierdzi czy jajowody są drożne czy nie
 
reklama
Piękne, czy któraś z was miała robioną drożność jajowodów? Jeśli przez jeszcze 2 cykle nie zaskoczy to mam tę perspektywę przed sobą i nie wiem, na co się ewentualnie nastawiać :D W internecie oczywiście same piękne słowa i pozytywne opisy :p
Tak ja mialam, wyszło ze 1 jajowód mam niedrożny, no a samo badanie dość mocno bolało. Jesli jajowody sa drozne to zazwyczaj nie boli albo ból jest niewielki jak na okres 😜
 
Piękne, czy któraś z was miała robioną drożność jajowodów? Jeśli przez jeszcze 2 cykle nie zaskoczy to mam tę perspektywę przed sobą i nie wiem, na co się ewentualnie nastawiać :D W internecie oczywiście same piękne słowa i pozytywne opisy :p
A jaka metoda drożność? Ja mialam sono i nie bolalo prawie nic. Jak lekki okres. Ale wiem, ze szczegolnie przy tradycyjnym hsg niestety moga byc dramaty
A no i dodam, że jajowody calkowicie drożne
 
O matuniu, ale Wam się tutaj szansa na dawcę sypie 😄

Kobietki, wiadomo, jak ktoś ma problemy, to tez jest i do tego inne podejście.

U mnie będzie inny problem, niż np. owulacja, dlatego może z 2 maks cykli postaramy się i na tym koniec. Jak sie nie uda, to trudno, swoje już mamy. Czwarty dzidziuś tak po prostu zaczęłam ja czuć, że chciałabym jeszcze, ale nie jest tak, ze za wszelka cenę muszę mieć. Pisałam na lipcowych staraczkach, jaki może być u mnie problem (a bardziej u meża), a na pewno z tym nie będziemy nic robić, bo jest ok, jak jest teraz. Nie pogłębia się problem (mąż chodzi kontrolować), więc nie chcemy iść w bardziej "restrykcyjne" leczenia.
 
Piękne, czy któraś z was miała robioną drożność jajowodów? Jeśli przez jeszcze 2 cykle nie zaskoczy to mam tę perspektywę przed sobą i nie wiem, na co się ewentualnie nastawiać :D W internecie oczywiście same piękne słowa i pozytywne opisy :p
Ja, metoda sono HSG. W moim przypadku nie bolało absolutnie nic. Przyszłam godzinę przed czasem, dostałam tabletkę przeciwbólową i cały zabieg trwał 10 minut. Po tym wróciłam normalnie sama samochodem jak po zwykłym badaniu ginekologicznym ;)
 
reklama
Przede wszystkim jak będziesz czytać opinie to zwracaj uwagę na metodę wykonania. Mój lekarz twierdzi, ze sono jest dużo mniej bolesne niż zwykle hsg. Tak twierdzi, ale sama nie testowałam dwóch metod ;)
 
Do góry