reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
Powiem Wam, że marzę o teście ciążowym, który powie "w tym cyklu już nie miej nadziei". Gotuję się właśnie w poczekalni labo, bo testy negatywne, a @ nie ma i myślę, czy to co robię, ma sens :p
Ja też miałam testy negatywne ,miesiaczka się spozniala kilka dni ,ale u mnie ciazy nie bylo
 
Hej...byłam wczoraj u gina i dostałam listę hormonów do zbadania, m.in. tsh, PRL, estradiol, progesteron, fsh, aptt, protrombina d-dimery, elektrolity, glukoza. Mam sobie pić inofem i przynieść wyniki krwi.. z tym, że wyniki mogę zrobić między 4 a 6 dc, a teraz mam okres przed owu.... I tak myślę, że czy się wstrzymywać że staraniami do wyników czy próbować już teraz. Niby owu za 2 dni, podjęliśmy starania w sobotę, wczoraj, dzis przerwa (mąż wyjechał) I nie wiem czy próbować od jutra czy dać sobie czas.... mąż mówi, że to pewnie profilaktyczne badania, bo chciałam tak wszystko zaplanować na tip top i że gdyby było coś nie tak to lekarz zobaczyłby to na usg....
 
Hej, zrobiłam właśnie test i wyszły dwie kreski. Jestem w 12 dpo, robić dzisiaj bete czy poczekać do daty spodziewanej miesiączki?
Gratulacje rozum podpowiada zrób bete w dniu @, ale nie wytrzymalabym, pewnie chcialabym mieć czarno na białym... moze zrob sobie teraz i za 48h ale kolene powtorz juz w około 7 tyg przed wizytą.
 
Hej :)
Pisałyście wcześniej o horrendalnych kwotach przy diagnozowaniu niepłodności... To chciałam Wam tylko podpowiedzieć, że są różne programy i promocje więc warto śledzić Klinikę Bocian czy Fundację Ernesta na IG, czasem są jakieś bezpłatne badania. Ja dostałam się z mężem do „Programu kompleksowej ochrony zdrowia prokreacyjnego w Polsce” i dzięki temu zaoszczędziliśmy tysiące zł... Nie wiem czy jeszcze przyjmują zgłoszenia ale można sprobowac :)
 
reklama
Do góry