reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

Prowadziłam ciążę u lekarza, którego znałam od lat i któremu ufałam bezgranicznie. Nie czułam potrzeby konsultować jego opinii z innymi lekarzami. A znam osoby, które tak robiły, i to im przysporzyło sporo zmartwień, najczęściej w różnicach pomiarów z USG
Ale to w ogole nie było moje pytanie 😁😁
 
reklama
Byłam już na 1 wizycie zapobiegawczo przed wyjazdem, bo u mnie choroba krwi w tle. Miałam pobraną cytologię tak jakoś bardziej zewnętrznie dla bezpieczeństwa. Na usg nic nie było widać jeszcze, bo to było 4plus4. Wczoraj i w piątek mam powtórzyć betę i w następnym tygodniu wizyta, czekam na otwarcie grafiku ginekoloszki.
Będzie dobrze ❤️

Ja czekam do jutra co wyjdzie w becie.
 
Hej :)
Pisałyście wcześniej o horrendalnych kwotach przy diagnozowaniu niepłodności... To chciałam Wam tylko podpowiedzieć, że są różne programy i promocje więc warto śledzić Klinikę Bocian czy Fundację Ernesta na IG, czasem są jakieś bezpłatne badania. Ja dostałam się z mężem do „Programu kompleksowej ochrony zdrowia prokreacyjnego w Polsce” i dzięki temu zaoszczędziliśmy tysiące zł... Nie wiem czy jeszcze przyjmują zgłoszenia ale można sprobowac :)

Do tego zdarzają się promocje wprowadzane przez kliniki; kiedyś widziałam np. zniżkę 50% na jedną wizytę. Zawsze to jakieś ułatwienie...
 
@pietraczkaa, @malinowelove , @Tymczasowa28 i @Serio dawajcie znać jaki status na USG! Ja żyję waszymi ciążami :)
Kochana ❤️ Ja dziś poszłam ponownie na betę i ostatni raz pójdę w piątek. Czuje jakiś dyskomfort w pęcherzu, jakieś pieczenie.. mam nadzieje, ze nie jakaś infekcja :( w piątek zrobię tez badanie moczu, tsh, glukozę i progesteron- wyniki mam podesłać do gina, a na wizytę idę 31.08 - to będzie 7 tydzień:)
Aktualnie dzis apka flo pokazuje, ze zaczynam 5 tydzień 🤞
Trzymam kciuki za Ciebie:) długo się strasz?
 
reklama
Do góry