reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
No właśnie dziś z rana już bledszy wynik, teraz to już całkiem jasna kreska. No w środę byłam u gina i mówiła że śluz płodny, dużo go itd ale wg niej owulacja będzie piatek-niedziela. Więc tego się trzymałam seks dopiero wczoraj i dziś był, ale dziś śluzu płodnego nie było... no ale co ma być to będzie ... Próbowałam się zastosowac do porad lekarza, bo zawsze robiłam po swojemu i nie wychodziło. Zobaczymy co teraz będzie. Bo w poprzednich cyklach nawet temp mi nie skoczyła w górę, no ale ja nie mam termometra owylacyjnego tylko zwykły, bo wiecie... zakładałam że się nie opłaca kupować bo pewnie zajde niedługo.... ale się przeliczyłam 🤔🤔🤔🤔🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄
Ja też dużo rzeczy odkładałam na potem, bo zajde.... i tez się przeliczyłam, i byłam naiwna , bo myślałam , że to takie łatwo i łatwo przyjdzie, i ... też sie przeliczyłam🙄😏
 
Wg zasad tzn?
Mierze zawsze o jednej godzinie zaraz po tym jak się obudzę. A więcej to nie wiem.
temperaturę się mierzy w kontakcie ze śluzówką czyli pochwa, odbyt lub usta. Zawsze o tej samej porze, zaraz po przebudzeniu i bez wstania z łóżka. Najlepiej termometrem z dwoma miejscami po przecinku wtedy więcej widać
 
temperaturę się mierzy w kontakcie ze śluzówką czyli pochwa, odbyt lub usta. Zawsze o tej samej porze, zaraz po przebudzeniu i bez wstania z łóżka. Najlepiej termometrem z dwoma miejscami po przecinku wtedy więcej widać
Co wy zawsze w takiej kolejności podajecie 😁
Pochwa odbyt usta 😁
Przecież to rozpusta 😶
 
temperaturę się mierzy w kontakcie ze śluzówką czyli pochwa, odbyt lub usta. Zawsze o tej samej porze, zaraz po przebudzeniu i bez wstania z łóżka. Najlepiej termometrem z dwoma miejscami po przecinku wtedy więcej widać
Mierze w pochwie, o jednej godzinie +/- parę minut różnicy ale muszę wstać bo termometr leży na stoliku. Miałam pod poduszką, ale zawsze zsuwał się pod materac i lądował na podłodze ... Więc obudze się, siadam biorę termometr kładę się mierze temp.
 
Kochane piękne bety. Widziałam dzisiaj były poważne tematy. Samej mi ciężko powiedzieć bo wydaje mi się brak ciąży jest przykre, a jeszcze bardziej jej strata. Każda sytuacja jest inna i każdego perspektywa i nie da się porówna,, jabłka do gruszki". Ja mimo, że jezcze nigdy nie zaszłam na razie wolę nie mieć, niż stracić, ale aktualnie tak mam, a jak będzie może się punkt spojrzenia za jakiś czas zmienić. U mnie tak jakby zaczyna się okres rozkręcać akurat idealnie na urlop 😂, ale mam to gdzieś, mam zamiar wypocząć i wrócić na wrześniowe starania ❤️. Tu prwnie bd teraz niestety mało zaglądać, ale jestem ciekawa jak reszta dziewczyn, więc będę z doskoku. Życzę Wam miłego wieczoru 😁
 
U mnie cykl stracony. Mąż w nocy " zaniemógł" nie mogłam go namówić do ❤️❤️❤️ nie wiem o co mu chodzi, tłumaczy się zmęczeniem, położył się o od razu zasnął więc już nie drążyłam tematu.... Dziś to już nie ma sensu, a nawet nie wiem czy ja chce ... jeśli on wczoraj to olał. Co prawda wczoraj w południe było ❤️ no ale chciałam w nocy jeszcze... Dziś rano nie było skoku temp wręcz spadła o 0.1 stopnia...
 
U mnie cykl stracony. Mąż w nocy " zaniemógł" nie mogłam go namówić do ❤️❤️❤️ nie wiem o co mu chodzi, tłumaczy się zmęczeniem, położył się o od razu zasnął więc już nie drążyłam tematu.... Dziś to już nie ma sensu, a nawet nie wiem czy ja chce ... jeśli on wczoraj to olał. Co prawda wczoraj w południe było ❤️ no ale chciałam w nocy jeszcze... Dziś rano nie było skoku temp wręcz spadła o 0.1 stopnia...
Ej, ale jak było w południe to jest szansa ❤️
 
reklama
Kochane piękne bety. Widziałam dzisiaj były poważne tematy. Samej mi ciężko powiedzieć bo wydaje mi się brak ciąży jest przykre, a jeszcze bardziej jej strata. Każda sytuacja jest inna i każdego perspektywa i nie da się porówna,, jabłka do gruszki". Ja mimo, że jezcze nigdy nie zaszłam na razie wolę nie mieć, niż stracić, ale aktualnie tak mam, a jak będzie może się punkt spojrzenia za jakiś czas zmienić. U mnie tak jakby zaczyna się okres rozkręcać akurat idealnie na urlop 😂, ale mam to gdzieś, mam zamiar wypocząć i wrócić na wrześniowe starania ❤️. Tu prwnie bd teraz niestety mało zaglądać, ale jestem ciekawa jak reszta dziewczyn, więc będę z doskoku. Życzę Wam miłego wieczoru 😁
Miłego wypoczynku🙂🙂
 
Do góry