reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

U mnie cykl stracony. Mąż w nocy " zaniemógł" nie mogłam go namówić do ❤️❤️❤️ nie wiem o co mu chodzi, tłumaczy się zmęczeniem, położył się o od razu zasnął więc już nie drążyłam tematu.... Dziś to już nie ma sensu, a nawet nie wiem czy ja chce ... jeśli on wczoraj to olał. Co prawda wczoraj w południe było ❤️ no ale chciałam w nocy jeszcze... Dziś rano nie było skoku temp wręcz spadła o 0.1 stopnia...

Uprawiacie seks tylko w teoretyczną owulację?
 
reklama
Hej dziewczyny. Mierzę temperaturę już 3 cykl. W zaszłych cyklach w 2 fazie nie przekraczała 36,7. W tym cyklu w pierwszej fazie wachała się między 36,2-36,4. Po owulacji wzrosła do 36,6-36,8. Około 6 dpo odnotowałam spadek o dwie kreski i następnego dnia temperatura gwałtownie wzrosła. Od kilku dni wynosi 37.0 - 37.3. W nocy nie mogę spać u budzę się cała spocona. Do tego mam metaliczny posmak w ustach, zawroty głowy i swędział mnie biust. Dzisiaj ( 25 dc) odnotowałam lekki spadek poniżej 37 stopni. Robiłam test ale niestety negatywny. Co myślicie ? Mam jeszcze szanse ? Dodam że pierwszy raz mam takie wysokie temperatury, i jeszcze ten drugi wzrost 7dpo… dajcie znać co sądzicie
Cierpliwie poczekaj do dnia spodziewanej miesiączki, wiem że łatwo się mówi 🙉 jak długie masz cykle?? Wiesz, szansa zawsze jest 🤞🤞
 
Witam

Od dwóch miesięcy podczytuje Was 😉👀

Jestem już mamą, ale zamarzyło nam się czwarte dziecko. Starania rozpoczęliśmy od kwietnia i się udało, jak się okazało na krótko po tygodniu od planowanej miesiączki nastąpiło samoistne poronienie. Nigdy nie przypuszczałam, że mnie to spotka, ale spotkało niestety.

Od lipca postanowiliśmy znów zacząć starania, na tą chwilę bez powodzenia...

Proszę o dopisanie mnie na testowanie 25 sierpień ( to będzie 12 dpo).



Zawsze starając się o ciążę staram się przyglądać swojemu organizmowi jak zachowuje się podczas cyklu.



Ogólnie co miesiąc odczuwam ból owulacyjny takie kłucie przeszywające w dole brzucha,które utrzymuję się kilka godzin i wrażenie wzdęcia.

Zauważyłam również, że dzień przed owulacją moje sutki stają się tkliwe.
Więc patrząc na objawy moja owulacja była wczoraj, teraz czas oczekiwania.

Gratuluję wszystkim kobietkom, które w sierpniu zobaczyły dwie kreseczki
Za pozostałe trzymam mocno kciuki 😀😉
Współczuje straty i życzę powodzenia, oby jak najszybciej pojawiły się 2 kreski udało się donosić i urodzić zdrowego bobasa.
 
Hej dziewczyny. Mierzę temperaturę już 3 cykl. W zaszłych cyklach w 2 fazie nie przekraczała 36,7. W tym cyklu w pierwszej fazie wachała się między 36,2-36,4. Po owulacji wzrosła do 36,6-36,8. Około 6 dpo odnotowałam spadek o dwie kreski i następnego dnia temperatura gwałtownie wzrosła. Od kilku dni wynosi 37.0 - 37.3. W nocy nie mogę spać u budzę się cała spocona. Do tego mam metaliczny posmak w ustach, zawroty głowy i swędział mnie biust. Dzisiaj ( 25 dc) odnotowałam lekki spadek poniżej 37 stopni. Robiłam test ale niestety negatywny. Co myślicie ? Mam jeszcze szanse ? Dodam że pierwszy raz mam takie wysokie temperatury, i jeszcze ten drugi wzrost 7dpo… dajcie znać co sądzicie
wzrost 7dpo jest całkiem normalny bo wtedy jest szczyt progesteronu. Co do objawów jeśli test negatywny to objawy nie są ciążowe a ile dpo jesteś?
 
a masz potwierdzone owulację?
Nie. Nie chodzę na monitoring. Lekarz tylko mówił że owulacja będzie z jajnika lewego prawego albo z obu. Ale czy była to ja nie wiem. Czasem mnie boli brzuch na dole w okresie owulacji, ale nie wiem czy to to czy może jakieś " wzdęcia" czy niestrawność 😆🤔 temp mierze dopiero od tego miesiąca.
 
Nie. Nie chodzę na monitoring. Lekarz tylko mówił że owulacja będzie z jajnika lewego prawego albo z obu. Ale czy była to ja nie wiem. Czasem mnie boli brzuch na dole w okresie owulacji, ale nie wiem czy to to czy może jakieś " wzdęcia" czy niestrawność 😆🤔 temp mierze dopiero od tego miesiąca.
aha, bo pisałaś, że temperatura ci nie wzrasta więc to lekko dziwne ale może wcale nie było jeszcze owulacji
 
aha, bo pisałaś, że temperatura ci nie wzrasta więc to lekko dziwne ale może wcale nie było jeszcze owulacji
No nie wiem czy była właśnie wg lekarza ( piątek-niedziela powinna być) no ale wiadomo różnie bywa, może to bezowulacyjny cykl. Przecież chyba pęcherzyk mógł się wchłonąć.
2 dni temu było 36.6 a wczoraj i dziś już 36.5-36.4 ale jak mówiłam może źle mierzę, bo mam zwykły termometr.
 
reklama
Lekarz coś mówił że temp powinna podskoczyć ok 3 dni po owulacji o jakieś conajmniej 0.2 stopnia. Więc może jest za wcześnie jeszcze.
Pani doktor mówiła że kiedyś dziewczyna chodziła 3 dni pod rząd na monitoring i owulacje miała dopiero 3 dnia.
 
Do góry