reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
Mam pytanie. Czy korzystacie z aplikacji promom?
Zrobiłam test jeden w południe a drugi teraz z 15.
Wg mnie to już pik a wedlug aplikacji stężenie lh jest wysokie ale tylko 1.30 i jeszcze nie pik.
I nie wiem czy testować dalej...
Podpowiedzcie, bo może jednak dziś mąż da radę podziałać.

Ja w tym miesiącu używałam pierwszy raz wraz z testami z domowego laboratorium i bardzo polecam :)
Sama mogłabym się wahać kiedy pik

174444.jpg
 
No właśnie wiem, ale ja zawsze myślałam że trzeba się kochać w płodne dni i zazwyczaj myślałam że jak wyjdzie pozytywny test owulacyjny to wystarczy ... A to właśnie na odwrót... A czy owulacje z lewego jajnika są jakieś słabsze czy nie wiem jak to określić?
Trzeba uprawiać seks regularnie. Po prostu. Najlepiej co dwa dni. W okolicach owu można i codziennie chyba, że mąż ma problemy z nasieniem i lekarz zalecił inaczej. Wszystkie inne metody : testy owu, mierzenie temperatury, aplikacje... To wspomaganie. A tak naprawdę to ten seks najważniejszy 😁👍
 
Może akurat niedawno pękł? Odrazu po pęknięciu lekarz może nie zauważyć, że doszło do owulacji
Ale ja byłam krótko po mniesiaczce...test owu prawie pik 3.08 ale z innej firmy ledwo pokazywał 2 kreski...A 4 .08 nie było nic na jajnikach...lekarz powiedział że ten jajnik z torbiela przejął kontrolę nad całym układem hormonalnym że moje jajniki nie pracują,i nie będą pracować dopóki nie wylecze torbieli...teraz jestem na progesteronie żeby całkowicie wyciszyć jajniki z nadzieją że ta torbiel zniknie i wszystko wróci do normy...
 
A ja z takim pytaniem dziewczyny, mam znajomą która jest w podobnej sytu jak ja , stara się 6 miesięcy i ostatnio gdzieś wyczytała, że po seksie (tym potencjalnie poczęciowym) wskazana jest kilkudniowa abstynencja, ponieważ miałaby ona pomóc , a w zasadzie to nie przeszkadzać w implantacji zarodka. Co Wy o tym sądzicie? Jak to jest z tym seksem w fazie lutealnej
Myślę, że dużo osób starających się o dziecko uprawia seks tylko w czasie dni płodnych a potem już nie i niestety nadal nie ma z tego ciąży 🤷‍♀️
 
Myślę, że dużo osób starających się o dziecko uprawia seks tylko w czasie dni płodnych a potem już nie i niestety nadal nie ma z tego ciąży 🤷‍♀️
Pewnie tak, ale ja uprawiam też po, więc po tym co mi powiedziała znajoma, taka lampka się zaświeciła , i sama nie wiem co o tym myśleć, więc napisałam , żeby poznać zdanie innych jak to u innych wygląda.
 
reklama
Ja w tym miesiącu używałam pierwszy raz wraz z testami z domowego laboratorium i bardzo polecam :)
Sama mogłabym się wahać kiedy pik

Zobacz załącznik 1432595
Ale jakie piękne testy ❤️
Ja nie wiem dlaczego mi nie wychodzily ...robiłam codziennie o tej samej porze wieczorem ,starałam się nie pić dwie godziny przed .
Przestałam ,bo mi brakło cierpliwości 😄
Dzisiaj jestem 6 dni przed @ ,zrobiłam z ciekawości ,bo po prostu jeszcze miałam i mi wyszła najbardziej czerwona kreska jaka miałam przez te wszystkie dni w których podejrzewam owulację .
Dobra kobieto daj jakieś rady na wrzesień ,bo ten cykl spisuje na straty 😔
 
Do góry