reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

Cześć, pamiętam ci z lipcowyxh kresek ;) teoxhe się zgubiłam z tym opisie powiem szczerze. Wiesz, zawsze owu i wszystko moze się przesunąć- wpisałam na testowanie i się dowiemy niedługo co to było;) jeśli owu byla wcześniej to nowa @ te bedzie szybciej.
Tak myślałam, że lepiej to w mojej głowie tłumaczenie będzie wyglądać niż czytanie 😄

Skrót, jeśli się przyspieszyła owulacja, to 8dc, a jeśli liczyć od dnia plamień, to 11dc. 18.08 testujemy (o ile kurier dojedzie, to, jak pisałam, dam znać) 🙂
 
reklama
To przeczytaj wszystkie wpisy, będziesz wiedziała o co chodzi 🙂
Chodzi o to, ze codziennie pisalam o objawach, bol nrzucha czy rodzaj sluzu....to ze 4 kalendarzyki podaly mi 4 rozne daty w rostrzale od 4.08 do 13.08... dziewczyny sie zirytowaly... ze powiedziałalam trybie wakacyjnym, a jednak moalam nadzieję na pozytywny test i o zgrozo zrobilam gp w publicznej toalecie 😱😱
No i spoko wyszedl negatywny , jak mówiły. Mialy rację.
 
Chodzi o to, ze codziennie pisalam o objawach, bol nrzucha czy rodzaj sluzu....to ze 4 kalendarzyki podaly mi 4 rozne daty w rostrzale od 4.08 do 13.08... dziewczyny sie zirytowaly... ze powiedziałalam trybie wakacyjnym, a jednak moalam nadzieję na pozytywny test i o zgrozo zrobilam gp w publicznej toalecie 😱😱
No i spoko wyszedl negatywny , jak mówiły. Mialy rację.
Jezu jak Ty przeinaczasz 🤦‍♀️
 
No te kalendarzyki, mi one się tak średnio sprawdzają, moja osobista obserwacja więcej mi powie. Ale fakt taki, że nakierowują mnie, że mniej więcej wtedy owulacja, a ja sobie doobserwowuje to... Natomiast przy nie regularnych, no tu wtedy tylko obserwacja, testy, mierzenie temp., lub już tak dokładniej, to monitoring, bo kalendarz za wiele nie pomoże.
 
reklama
No te kalendarzyki, mi one się tak średnio sprawdzają, moja osobista obserwacja więcej mi powie. Ale fakt taki, że nakierowują mnie, że mniej więcej wtedy owulacja, a ja sobie doobserwowuje to... Natomiast przy nie regularnych, no tu wtedy tylko obserwacja, testy, mierzenie temp., lub już tak dokładniej, to monitoring, bo kalendarz za wiele nie pomoże.
Zgadzam się , u mnie zawsze pik wychodzi parę dni później lub wcześniej niż to co pokazuje apka ale ja cykle miałam różne średnio 35 dniowe ale zdarzały się i 45 😱
 
Do góry