reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

Hej,
Wybaczcie, ze zakłócę ten pozytywny dzień rosnących bet, ale ktoś musi być po ciemnej stronie mocy. Jestem po inseminacji. Koncentracja plemników beznadziejna, mam się nie nastawiać na sukces i „dla własnego dobra rozpocząć przygotowanie do in vitro”. Wiecie… ja zawsze czułam, że tak to się skończy. Ale czuć, a usłyszeć to od lekarza to dwie różne rzeczy. Tak więc kolejny cykl to dla mnie nowe otwarcie.
Aktualnie patrzę na to jak na straszną porażkę i jest mi przykro. Absolutnie nie mam nic do tej metody, zdecyduje się na nią. Po prostu wiem jak bardzo jest ona obciążająca zarówno fizycznie jak i psychicznie i chciałam tego uniknąć.
No nic Dziewczyny, trzymam za Was kciuki 🍀❤️
W pewnym sensie mogę napisać, że wiem co przechodzisz, bo ja po dwóch IUI też poszłam w in vitro. To Cię pewnie w tej chwili nie pocieszy ale cała ta procedura nie jest tak straszna jak się wydaje. A może dzięki temu zwiększycie swoje szanse ♥️.
 
reklama
Mam pytanie. Czy korzystacie z aplikacji promom?
Zrobiłam test jeden w południe a drugi teraz z 15.
Wg mnie to już pik a wedlug aplikacji stężenie lh jest wysokie ale tylko 1.30 i jeszcze nie pik.
I nie wiem czy testować dalej...
Podpowiedzcie, bo może jednak dziś mąż da radę podziałać.
jeśli wrzucisz następny test i on będzie słabszy to wtedy zmieni ten na pik
 
Hej,
Wybaczcie, ze zakłócę ten pozytywny dzień rosnących bet, ale ktoś musi być po ciemnej stronie mocy. Jestem po inseminacji. Koncentracja plemników beznadziejna, mam się nie nastawiać na sukces i „dla własnego dobra rozpocząć przygotowanie do in vitro”. Wiecie… ja zawsze czułam, że tak to się skończy. Ale czuć, a usłyszeć to od lekarza to dwie różne rzeczy. Tak więc kolejny cykl to dla mnie nowe otwarcie.
Aktualnie patrzę na to jak na straszną porażkę i jest mi przykro. Absolutnie nie mam nic do tej metody, zdecyduje się na nią. Po prostu wiem jak bardzo jest ona obciążająca zarówno fizycznie jak i psychicznie i chciałam tego uniknąć.
No nic Dziewczyny, trzymam za Was kciuki 🍀❤️
Bardzo mi przykro, ale mimo wszystko trzymam kciuki za ten sukces
 
Mam pytanie. Czy korzystacie z aplikacji promom?
Zrobiłam test jeden w południe a drugi teraz z 15.
Wg mnie to już pik a wedlug aplikacji stężenie lh jest wysokie ale tylko 1.30 i jeszcze nie pik.
I nie wiem czy testować dalej...
Podpowiedzcie, bo może jednak dziś mąż da radę podziałać.
Ta aplikacja wyznaczy pik dopiero jak wrzucisz kolejny test, który będzie bardziej blady od poprzednich ;-). Nie czekaj nigdy z seksem na pik z aplikacji, bo możesz się na tym bardzo przejechać czasowo.
 
@Nattta gratulacje, fajnie, ze nie miałaś zadnych problemów z zajściem w przeciwieństwie do całej masy dziewczyn tutaj.
Trochę więcej empatii życze, bo nie udzielałaś się wcale, sama mało co wspierałaś, a przyszłas tu dopiero jak Ci wyszła pozytywna beta. A wiesz ile dziewczyn tu czeka latami na jedną pozytywną betę? I ile my się wspieramy w tej cieżkiej, długiej drodze? I jeszcze do nas mówisz, ze jesteśmy nie wspierające. Jakoś masa dziewczyn tu siedzi i czuje wsparcie. A Twoje 2 posty na krzyż nie wiem co miały wnieść...
 
Ta aplikacja wyznaczy pik dopiero jak wrzucisz kolejny test, który będzie bardziej blady od poprzednich ;-). Nie czekaj nigdy z seksem na pik z aplikacji, bo możesz się na tym bardzo przejechać czasowo.
Bardzo bardzo Wam dziękuję!!! Ja bym nie wiedziała co robić. Pierwszy raz korzystam z tej aplikacji i jestem zielona! Zazwyczaj robiłam testy wychodził pozytywny i seks... A na drugi dzień już wcale nie testowałam ani nie było seksu więc może to byl błąd
 
Bardzo bardzo Wam dziękuję!!! Ja bym nie wiedziała co robić. Pierwszy raz korzystam z tej aplikacji i jestem zielona! Zazwyczaj robiłam testy wychodził pozytywny i seks... A na drugi dzień już wcale nie testowałam ani nie było seksu więc może to byl błąd
Testy też nie dają pewności kiedy i czy w ogóle owulacja będzie, więc seks tylko po pozytywnym teście to trochę mało, jeśli już się 6 miesięcy staracie :(
 
Bardzo bardzo Wam dziękuję!!! Ja bym nie wiedziała co robić. Pierwszy raz korzystam z tej aplikacji i jestem zielona! Zazwyczaj robiłam testy wychodził pozytywny i seks... A na drugi dzień już wcale nie testowałam ani nie było seksu więc może to byl błąd
Od piku na teście do owulacji może minąć nawet 72h. A może 12h. Więc jeden seks po piku i tyle to trochę mało.

Np mi w tym cyklu pik wyszedł we wtorek a w środę wieczorem byłam na USG i pęcherzyk nadal nie pękł.
 
reklama
Testy też nie dają pewności kiedy i czy w ogóle owulacja będzie, więc seks tylko po pozytywnym teście to trochę mało, jeśli już się 6 miesięcy staracie :(
No właśnie wiem, ale ja zawsze myślałam że trzeba się kochać w płodne dni i zazwyczaj myślałam że jak wyjdzie pozytywny test owulacyjny to wystarczy ... A to właśnie na odwrót... A czy owulacje z lewego jajnika są jakieś słabsze czy nie wiem jak to określić?
 
Do góry